Narożnik Adriano W miękki wygodny wysokie oparcie, regulowane zagłówki

Narożnik Adriano W z podnoszonymi zagłówkami- sześciostopniowymi

Meble wypoczynkowe Adriano to system wielu nowoczesnych sof, układów narożnych oraz fotela z funkcjami relaks. Narożnik Adriano to mebel o ujmującej, niestandardowej, lekko awangardowej stylistyce. Dzięki zastosowaniu prostego systemu podnoszenia zagłówka zyskujemy wyjątkowo wygodny mebel z podparciem pod głowę oferujący wypoczynek najwyższej klasy. Zastosowanie pianki wysokoelastycznej podnosi komfort mebla. Narożnik wyposażona została w system unikatowych ruchomych zagłówków dzięki którym całe ciało zyskuje podparcie a tym samym zwiększa się komfort wypoczynku. 

Funkcja spania: Nie
Funkcje: regulowane 6-stopniowe zagłówki
Konstrukcja -stelaż: lite drewno oraz płyta meblowa
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 302
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna
Wysokość: 70-102
Głębokość: 238
Funkcja spania: Nie
Funkcje: regulowane 6-stopniowe zagłówki
Konstrukcja -stelaż: lite drewno oraz płyta meblowa
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 302
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna
Wysokość: 70-102
Głębokość: 238
ProDivani

ProDivani to marka mebli, która jest synonimem elegancji, indywidualności i najwyższej jakości. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, ProDivani oferuje nowoczesne kształty, atrakcyjne wzornictwo i materiały najwyższej jakości.

Unikalność naszych mebli wynika z indywidualnego podejścia do każdego mebla. Każdy mebel tworzony jest z myślą o 

Jako doświadczony producent, ProDivani daje możliwość zamówienia mebli na wymiar. Właśnie tak, mebel jest dostosowany do Twoich potrzeb, do Twojego domu. Oferujemy meble w dowolnej konfiguracji, a także możliwość zmiany rodzaju wypełnienia.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór materiałów i skór naturalnych, co pozwoli Ci na pełne wyrażenie siebie i dostosowanie mebla do każdego wnętrza. Tworzymy ekskluzywne meble tapicerowane, od foteli, przez sofy, aż po bardzo duże narożniki.

Dla ProDivani najważniejszy jest Twój komfort. Dbamy o to, aby każdy mebel nie tylko pięknie wyglądał, ale również zapewniał najwyższy poziom komfortu. Tworzymy meble, które są nie tylko częścią wnętrza, ale przede wszystkim - częścią Twojego życia.

Narożniki

NEGOCJUJ CENĘ!
%
Dostawa Gratis
Legato Narożnik 3F-TE-1,5-MP-1,5RF funkcja spania stelaż włoski z materacem
Od 12 982,05 zł* Najniższa cena z 30 dni 15 273,00 zł* (oszczędność 15%)