FORMY PŁATNOŚCI

Wybierz sposób płatności, który będzie dla Ciebie najwygodniejszy. W naszym internetowym salonie meblowym udostępniamy rozmaite formy płatności, które dopasujesz do swoich preferencji.

Przelewy online - Przelewy24

Przelew online - Przelewy24.pl Za swoje zamówienie możesz zapłacić szybkim przelewem online, który realizujemy za pośrednictwem płatności Przelewy24. Wystarczy, że wybierzesz swój bank i zalogujesz się do niego. Wszystkie dane niezbędne do przelewu zostaną przypisane automatycznie i od razu połączymy Twoją płatność z konkretnym zamówieniem. Tym samym natychmiastowo przekażemy je do realizacji. 

 


Karta płatnicza

Opłacenie zamówienia za pomocą karty płatniczej to szybka, wygodna i przede wszystkim bezpieczna forma płatności. Honorujemy karty Mastercard oraz Visa. Ty opłacasz swoje zamówienie, a my od razu przekazujemy je do realizacji. https://www.twojemeble.pl/strona/platnosciBlik

W naszym internetowym salonie meblowym możesz skorzystać również z szybkiej i bezpiecznej formy płatności jaką jest BLIK. W przypadku płatności BLIKIEM do jej zrealizowana niezbędny będzie jedynie Twój telefon z aplikacją bankową. Płatności BLIK realizujemy za pomocą płatności Przelewy24


Przelew tradycyjny

Po złożeniu zamówienia otrzymasz na swój adres e-mail wszystkie niezbędne informacje - sumę zamówienia do zapłaty, dane do przelewu oraz numer naszego konta. Twoje zamówienie zostanie przekazywane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Dane do przelewu

MebloModa Sp. z o.o. Sp. k. 
ul. Malwowa 140
60-185  Skórzewo

Numer konta:

PKO BP 53 1020 4027 0000 1102 1019 0926 


Gotówka

Za zakupy możesz zapłacić gotówką w siedzibie salonu przy ul. Malwowej 140 w Poznaniu lub w magazynie przy ul. Południowej 56 w Plewiskach

e-Raty

  

Jeśli chcesz rozłożyć swoje zakupy na zdecydowanie większą ilość rat, skorzystaj z tanich rat z niskim oprocentowaniem. W czasie wyboru płatności, pojawią się dostępne banki, z oferty których możesz skorzystać dla swojej kwoty zamówienia. Wybierz bank i podążaj za wskazówkami, które otrzymasz. 
SPOSOBY DOSTAWY

Zamówienia ze sklepu internetowego meblomoda.pl możesz odebrać na 3 sposoby:

1. Osobiście w magazynie MebloModa
Podczas składania zamówienia, z proponowanej listy wybierz odbiór własny. Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe, poinformujemy Cię o tym mailowo lub telefonicznie.
Termin na odbiór zamówienia wynosi 7 dni roboczych od momentu wysłania powiadomienia. 

2. Zamawiając przesyłkę kurierską
Zamówienia wysyłamy maksymalnie w ciągu 2 dni roboczych, po całkowitym opłaceniu zamówienia przez klienta. O wysyłce paczki informujemy Ciebie również e-mailem zawierającym numer przesyłki oraz kontakt do firmy kurierskiej, możesz więc śledzić drogę swojego zamówienia.
Przesyłki kurierskie dostarczane są w godzinach 9:00 – 16:00
Kurierzy nie mają obowiązku wnoszenia przesyłek paletowych ani przesyłek większych niż 30 kg 
Prosimy o dokładne sprawdzenie towaru w momencie odbioru paczki. W razie stwierdzenia jakiejkolwiek szkody w transporcie,  podstawą reklamacji jest protokół szkody spisany z kurierem w momencie odbioru paczki. Przyjęcie paczki bez zastrzeżeń, uniemożliwia złożenie reklamacji kurierskiej.

3. Transport MebloModa
Własna flota pojazdów specjalnie przygotowa


na do bezpiecznego transportu mebli.

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany sposobu dostawy z opcji "Kurier" na transport MebloModa lub odwrotnie, jednak bez zmiany kosztów dla klienta.Skalisty grzbiet górski z ośnieżonymi szczytami