Narożnik Calluna z funkcją spania i pojemnikiem na pościel firmy Vero W układzie 1SW/2RCO/X90K/1ST L/P

Narożnik Calluna z funkcją spania i pojemnikiem na pościel firmy Vero

UKŁAD LEWY -  1SWL/2RCO/X90K/1STP
UKŁAD PRAWY - 1STL/X90K/2RCO/1SWP

Narożnik Vero Calluna to kwintesencja prostoty i elegancji, z pewnością to doskonały wybór. Wysokiej klasy narożnik powstający w oparciu o najlepsze tradycje rzemiosła. 

Dzięki umiejętnemu wykorzystaniu materiałów jest on miękki, sprężysty i wytrzymały. Jeśli chcesz stworzyć oazę wypoczynku Calluna to doskonały wybór, z pewnością zapewni Tobie i Twoim bliskim komfort użytkowania na najwyższym poziomie. Narożnik doskonale pasuje do wnętrz o charakterze współczesnym, ale i  klasycznym. Dzięki wchodzącym w jego skład modułom można tworzyć dowolne układy z funkcją spania i pojemnikami na pościel. Prezentowany model występuje z  funkcją spania (sposób rozkładania: delfin), dodatkowo popsiada 2 pojemniki na pościel.  

Każde siedzisko wyposażone jest w jedną poduszkę oparciową(w rogówce występują dwie).Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych poduszek,dzięki czemu możemy zmniejszyć głębokość siedzisk (poduszki dodatkowe widoczne na zdjęciach- opcja dodatkowo płatna)


Funkcja spania TYP: typu delfin
Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: Calluna
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 343
Typ: z lamówką, z poduchami
Wypełnienie oparć: włóknina syntetyczna
Wypełnienie siedzisk: pianka wysokoelastyczna HR
Wysokość: 94
Głębokość: 226
Funkcja spania TYP: typu delfin
Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: Calluna
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 343
Typ: z lamówką, z poduchami
Wypełnienie oparć: włóknina syntetyczna
Wypełnienie siedzisk: pianka wysokoelastyczna HR
Wysokość: 94
Głębokość: 226
VERO

Zanurz się w świecie wyrafinowanego komfortu z marką Vero - liderem w produkcji ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, którego misją jest kreowanie przestrzeni, gdzie estetyka spotyka się z funkcjonalnością. Wybijający się na tle konkurencji, producent mebli, charakteryzuje się nie tylko włoskim designem, ale i niekwestionowaną jakością oraz innowacyjnością.

Vero celebruje maestrię rzemiosła meblowego, trzymając w rękach latami wypracowane doświadczenie i zachowując najwyższe standardy produkcji. Każdy mebel jest synonimem doskonałości, tworzony z naciskiem na detale oraz z użyciem najlepszych dostępnych materiałów. Bogata gama tkanin i spektrum kolorów umożliwia indywidualną konfigurację mebli, spełniając tym samym wyjątkowe potrzeby i oczekiwania każdego klienta.

 Inspirujące projekty włoskiej projektantki, Concetty Lauriero, przynoszą świeże powiewy innowacyjności i artystycznego zacięcia, sprawiając, że Vero jest nie tylko producentem mebli, ale twórcą trendów w dziedzinie designu wnętrz. Marka nieprzerwanie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku, oferując meble o nowoczesnej, modułowej budowie, które pozwalają na tworzenie spersonalizowanych kombinacji, idealnych dla różnorodnych przestrzeni. 

Kluczowe cechy mebli Vero to:

 Włoski Design: czerpanie inspiracji oraz współpraca z włoskimi designerami, aby dostarczyć estetyczne i ponadczasowe projekty.
Bogactwo Wyboru:
 rozległa paleta barw, materiałów i modułów do wyboru, oferująca szerokie możliwości personalizacji.
Jakość i Rzemiosło:
 niekwestionowany nacisk na jakość wykonania, trwałość i komfort użytkowania.
 
MAESTRIA di SOFÀ: kolekcja, w której harmonia i równowaga formy spotyka się z funkcją, urodą i wygodą, dostarczając niezapomnianego doświadczenia. 

Zaufaj jakości i doświadczeniu, jakie przynosi marka Vero, i pozwól się poprowadzić przez świat, w którym Twoje meble nie są tylko przedmiotami, ale wyrazem stylu i osobowości. W Vero każdy element jest starannie przemyślany, aby dostarczyć Ci nie tylko mebla, ale również wyjątkowego doświadczenia i satysfakcji z wyboru idealnego designu.

Vero

%
Dostawa Gratis
Basilico (X041) fotel obrotowy z funkcją relax manualną 1RPo2 v.I firmy Vero
Od 3 634,70 zł* Najniższa cena z 30 dni 3 826,00 zł* (oszczędność 5%)
%