Filtry
Dostępne od ręki
%
Konsolka V918-1 blat szary ze spieku kwarcowego Konsolka V918-1 blat szary ze spieku kwarcowego
Konsolka V918-1 blat szary ze spieku kwarcowego
Konsolka z białym ze spieku kwarcowegoNowoczesna konsolka z wyjątkowym blatem wykonanym ze spieku kwarcowego o grubości 6mm, dodatkowo wzmocnionym 8mm szkłem hartowanym. Powierzchnia blatu w kolorze szarym, wizualnie przypominającym strukturę betonu lub naturalnej skały, dodaje wnętrzu surowego charakteru. Dwu-nogowa podstawa wykonana jest z metalu, malowana proszkowo na kolor czarny matowy. Konsolka ma wymiary 140x45cm oraz wysokość 75cm. Świetnie wkomponuje się w nowoczesne wnętrza, takie jak salon, gabinet czy przedpokój.
1 599,20 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 999,00 zł* (oszczędność 20%)
Dostępne od ręki
%
Konsolka V918-1 blat ze spieku kwarcowego, blat biały Konsolka V918-1 blat ze spieku kwarcowego, blat biały
Konsolka V918-1 blat ze spieku kwarcowego, blat biały
Konsolka z białym blatem ze spieku kwarcowegoElegancka konsolka z blatem wykonanym ze spieku kwarcowego o grubości 6mm, podklejonym 8mm szkłem hartowanym. Blat w odcieniu białym, ozdobiony subtelnie przemyślanymi szaro-beżowymi żyłami, dodaje klasycznej elegancji. Podstawa konsolki składa się z dwóch masywnych nóg giętych z metalu, pomalowanych proszkowo na złoty metaliczny matowy kolor. Całość ma wymiary 140x45cm oraz wysokość 75cm. Idealna propozycja do przedpokoju, salonu czy gabinetu - stanowi nie tylko praktyczny, ale i dekoracyjny element wnętrza.
1 599,20 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 999,00 zł* (oszczędność 20%)
Dostępne od ręki
%
Konsolka V918-1 blat ze spieku kwarcowego, blat biały Konsolka V918-1 blat ze spieku kwarcowego, blat biały
Konsolka V918-1 blat ze spieku kwarcowego, blat biały
Konsolka z białym blatem ze spieku kwarcowegoElegancka konsolka z blatem wykonanym ze spieku kwarcowego o grubości 6mm, podklejonym 8mm szkłem hartowanym. Blat w odcieniu białym, ozdobiony subtelnie przemyślanymi szaro-beżowymi żyłami, dodaje klasycznej elegancji. Podstawa konsolki składa się z dwóch masywnych nóg giętych z metalu, pomalowanych proszkowo na czarny matowy kolor. Całość ma wymiary 140x45cm oraz wysokość 75cm. Idealna propozycja do przedpokoju, salonu czy gabinetu - stanowi nie tylko praktyczny, ale i dekoracyjny element wnętrza.
1 599,20 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 999,00 zł* (oszczędność 20%)
Dostępne od ręki
%
Konsolka glamour Silver T 955 140 x 40 biała Konsolka glamour Silver T 955 140 x 40 biała
Konsolka glamour Silver T 955 140 x 40 biała
Konsolka w stylu Glamour T 955 Glamour jest to styl, który zachwyca swoim blaskiem oraz przykuwa uwagę swoim kształtem. I takia właśnie jest konsolka z naszej najnowszej kolekcji Glamour. Ludwikowski styl w nowoczesnym wydaniu to luksus dla każdego i jeśli chcesz aby Twoje wnętrza wyglądały odważnie, ale i z klasą to trafny wybór. Konsolka, toaletka wniesie do wnętrza szyk i wdzięk. Romantyczna, urocza, osobliwa i pełna czaru konsolka z czarnym blatem wykonanym z hartowanego szkła oraz przepiękną podstawą wykonana  ze stali szlachetnej chromowanej wprowadzi do każdego wnętrza luksus i ponadczasową elegancję. Doskonale sprawdzi się też w gabinecie, w wolnym kąciku w łazience, czy jako urokliwa toaletka. Funkcjonalny i dekoracyjny mebel, który urzeknie każdego swoim blaskiem. Elegancja połączona z nowoczesnością, która zapewni komfort użytkowania oraz zaoferuje odrobinę luksusu w stylu glamour.Wykonanie Stelaż i nogi: stal szlachetna chromowanaBlat: białe szkło hartowaneWymiary:Wysokość całkowita: 75 cmSzerokość całkowita:140 cmGłębokość całkowita: 40 cmWymiary blatu:Szerokosć: 140 cmGłebokość: 40 cmKonsolka w stylu GlamourMebel do samodzielnego montażu
1 899,00 zł* Najniższa cena z 30 dni 2 110,00 zł* (oszczędność 10%)
Dostępne od ręki
%
Konsolka nowoczesna toaletka Glamour Silver blat efekt marmuruT 780 120x40 Konsolka nowoczesna toaletka Glamour Silver blat efekt marmuruT 780 120x40
Konsolka nowoczesna toaletka Glamour Silver blat efekt marmuruT 780 120x40
Konsola  T-780 blat efekt marmuru z chromowanymi nogami   Glamour czyli styl, który zachwyca blaskiem oraz przykuwa uwagę swym kształtem. I takia właśnie jest ława z naszej najnowszej kolekcji Glamour. Ludwikowski styl w nowoczesnym wydaniu to luksus dla każdego i jeśli chcesz aby Twoje wnętrza wyglądały odważnie, ale i z klasą to trafny wybór.  Stolik RTV wniesie do wnętrza szyk i wdzięk. Romantyczny, uroczy, osobliwy i pełen czaru stolik. To zestawienie idealne połączenie blatu z efektem marmuru oraz przepięknymi giętymi nogami wykonanymi  ze stali szlachetnej chromowanej wprowadzi do Twojego wnętrza luksus i ponadczasową elegancję. Funkcjonalny i dekoracyjny mebel, który urzeknie każdego swoim blaskiem. Elegancja połączona z nowoczesnością, która zapewni komfort użytkowania oraz zaoferuje odrobinę luksusu w stylu Glamour.
1 298,70 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 443,00 zł* (oszczędność 10%)
poprzednio 1 999,00 zł*
Dostępne od ręki
%
Konsolka toaletka Glamour Gold t 780 120x40 białe szkło stal szlachetna kolor złoty Konsolka toaletka Glamour Gold t 780 120x40 białe szkło stal szlachetna kolor złoty
Konsolka toaletka Glamour Gold t 780 120x40 białe szkło stal szlachetna kolor złoty
Konsolka w stylu Glamour T 780 biały blatGlamour czyli styl, który zachwyca blaskiem oraz przykuwa uwagę swym kształtem. I taka właśnie jest konsolka z naszej najnowszej kolekcji Glamour. Ludwikowski styl w nowoczesnym wydaniu to luksus dla każdego i jeśli chcesz aby Twoje wnętrza wyglądały odważnie, ale i z klasą to trafny wybór. Konsolka, toaletka wniesie do wnętrza szyk i wdzięk. Romantyczna, urocza, osobliwa i pełna czaru konsolka z białym blatem wykonanym z hartowanego szkła oraz przepięknymi giętymi nogami wykonanymi  ze stali szlachetnej chromowanej wprowadzi do Twojego wnętrza luksus i ponadczasową elegancję. Doskonale sprawdzi się również w salonie, gabinecie, przedpokoju, w wolnym kąciku w łazience, czy jako urokliwa toaletka. Funkcjonalny i dekoracyjny mebel, który urzeknie każdego swoim blaskiem. Elegancja połączona z nowoczesnością, która zapewni komfort użytkowania oraz zaoferuje odrobinę luksusu w stylu Glamour.
Warianty 1 799,10 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 999,00 zł* (oszczędność 10%)
1 899,00 zł* Najniższa cena z 30 dni 2 110,00 zł* (oszczędność 10%)
Dostępne od ręki
%
Konsolka toaletka Glamour Gold t 780 120x40 czarna stal szlachetna kolor złoty Konsolka toaletka Glamour Gold t 780 120x40 czarna stal szlachetna kolor złoty
Konsolka toaletka Glamour Gold t 780 120x40 czarna stal szlachetna kolor złoty
Konsolka w stylu Glamour Gold T 780 czarny blat Glamour czyli styl, który zachwyca blaskiem oraz przykuwa uwagę swym kształtem. I taka właśnie jest konsolka z naszej najnowszej kolekcji Glamour. Ludwikowski styl w nowoczesnym wydaniu to luksus dla każdego i jeśli chcesz aby Twoje wnętrza wyglądały odważnie, ale i z klasą to trafny wybór. Konsolka, toaletka wniesie do wnętrza szyk i wdzięk. Romantyczna, urocza, osobliwa i pełna czaru konsolka z białym blatem wykonanym z hartowanego szkła oraz przepięknymi giętymi nogami wykonanymi  ze stali szlachetnej chromowanej wprowadzi do Twojego wnętrza luksus i ponadczasową elegancję. Doskonale sprawdzi się również w gabinecie, w wolnym kąciku w łazience, czy jako urokliwa toaletka. Funkcjonalny i dekoracyjny mebel, który urzeknie każdego swoim blaskiem. Elegancja połączona z nowoczesnością, która zapewni komfort użytkowania oraz zaoferuje odrobinę luksusu w stylu Glamour.
1 799,10 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 999,00 zł* (oszczędność 10%)
Dostępne od ręki
%
Konsolka toaletka Glamour Silver t 922 białe szkło 140x40 Konsolka toaletka Glamour Silver t 922 białe szkło 140x40
Konsolka toaletka Glamour Silver t 922 białe szkło 140x40
Konsolka w stylu Glamour T922 blat szkło białeGlamour czyli styl, który zachwyca blaskiem oraz przykuwa uwagę swym kształtem. I takia właśnie jest konsolka z naszej najnowszej kolekcji Glamour. Przepiekna podstawa w kolorze stal chromowana w połączeniu ze szkłem to połączneie idealne. To luksus dla każdego i jeśli chcesz aby Twoje wnętrza wyglądały odważnie, ale i z klasą to trafny wybór.Konsolka, toaletka wniesie do wnętrza szyk i wdzięk. Romantyczna, urocza, osobliwa i pełna czaru konsolka z czarnym blatem wykonanym z hartowanego szkła oraz przepieknymi giętymi nogami wykonanymi  ze stali szlachetnej chromowanej wprowadzi do Twojego wnętrza luksus i ponadczasową elegancjęDoskonale sprawdzi się również w gabinecie, w wolnym kąciku w łazience, czy jako urokliwa toaletka. Funkcjonalny i dekoracyjny mebel, który urzeknie każdego swoim blaskiem. Elegancja połączona z nowoczesnością, która zapewni komfort użytkowania oraz zaoferuje odrobinę luksusu w stylu Glamour.
2 298,60 zł* Najniższa cena z 30 dni 2 554,00 zł* (oszczędność 10%)
Dostępne od ręki
%
Nowoczesna konsolka toaletka biała Glamour Silver chromowana t 780 120x40 ludwik Nowoczesna konsolka toaletka biała Glamour Silver chromowana t 780 120x40 ludwik
Nowoczesna konsolka toaletka biała Glamour Silver chromowana t 780 120x40 ludwik
Konsolka w stylu Glamour T 780 biały blatGlamour czyli styl, który zachwyca blaskiem oraz przykuwa uwagę swym kształtem. I taka właśnie jest konsolka z naszej najnowszej kolekcji Glamour. Ludwikowski styl w nowoczesnym wydaniu to luksus dla każdego i jeśli chcesz aby Twoje wnętrza wyglądały odważnie, ale i z klasą to trafny wybór.Konsolka, toaletka wniesie do wnętrza szyk i wdzięk. Romantyczna, urocza, osobliwa i pełna czaru konsolka z białym blatem wykonanym z hartowanego szkła oraz przepięknymi giętymi nogami wykonanymi  ze stali szlachetnej chromowanej wprowadzi do Twojego wnętrza luksus i ponadczasową elegancjęDoskonale sprawdzi się również w gabinecie, w wolnym kąciku w łazience, czy jako urokliwa toaletka. Funkcjonalny i dekoracyjny mebel, który urzeknie każdego swoim blaskiem. Elegancja połączona z nowoczesnością, która zapewni komfort użytkowania oraz zaoferuje odrobinę luksusu w stylu Glamour.
Warianty 759,60 zł* Najniższa cena z 30 dni 844,00 zł* (oszczędność 10%)
899,10 zł* Najniższa cena z 30 dni 999,00 zł* (oszczędność 10%)
Dostępne od ręki
%
Nowoczesna konsolka toaletka Glamour Silver chromowana t 780 120x40 ludwik Nowoczesna konsolka toaletka Glamour Silver chromowana t 780 120x40 ludwik
Nowoczesna konsolka toaletka Glamour Silver chromowana t 780 120x40 ludwik
Konsolka w stylu Glamour T 780 Glamour czyli styl, który zachwyca blaskiem oraz przykuwa uwagę swym kształtem. I takia właśnie jest konsolka z naszej najnowszej kolekcji Glamour. Ludwikowski styl w nowoczesnym wydaniu to luksus dla każdego i jeśli chcesz aby Twoje wnętrza wyglądały odważnie, ale i z klasą to trafny wybór. Konsolka, toaletka wniesie do wnętrza szyk i wdzięk. Romantyczna, urocza, osobliwa i pełna czaru konsolka z czarnym blatem wykonanym z hartowanego szkła oraz przepieknymi giętymi nogami wykonanymi  ze stali szlachetnej chromowanej wprowadzi do Twojego wnętrza luksus i ponadczasową elegancjęDoskonale sprawdzi się również w gabinecie, w wolnym kąciku w łazience, czy jako urokliwa toaletka. Funkcjonalny i dekoracyjny mebel, który urzeknie każdego swoim blaskiem. Elegancja połączona z nowoczesnością, która zapewni komfort użytkowania oraz zaoferuje odrobinę luksusu w stylu glamour.
759,60 zł* Najniższa cena z 30 dni 844,00 zł* (oszczędność 10%)