paged logo

Paged to polskie przedsiębiorstwo działające w branży meblowej od prawie stu lat, które czerpie z XIX-wiecznej tradycji przemysłu związanego z ręczną produkcją drewnianych mebli giętych. Początki firmy związane były z eksportem drewna, co z czasem pozwoliło skupić się na produkcji krzeseł oraz foteli przeznaczonych na sprzedaż poza granicami kraju. Unikatowe modele mebli z surowca bukowego cieszyły się uznaniem projektantów na całym świecie.

Szlachetny surowiec i precyzja wykonania

Zamiłowanie do tradycji widać zresztą do dziś. W swoim portfolio Paged prezentuje bogatą ofertę drewnianych mebli do użytku domowego oraz przestrzeni biznesowych. Wśród nich możemy znaleźć minimalistyczne krzesła, stoły jadalniane, hokery i taborety, stoliki kawowe, biurka, blaty oraz modernistyczne sofy. Prostota formy spotyka się tutaj z funkcjonalnością. Minimalistyczne wzornictwo, wykorzystanie trwałych i szlachetnych tworzyw, lata doświadczenia — to wszystko czyni meble Paged jednym z najlepszych wyborów.

Paged – meble doskonałe pod względem formy i jakości

Oferta firmy Paged podzielona jest na dwie części. W jednej znajdziemy meble do użytku prywatnego, które znajdą zastosowania w domowych holach, salonach, jadalniach, sypialniach oraz ogrodach. Druga obejmuje propozycję dla biznesu (biur oraz firm działających w branży HORECA), w której dostępne są drewniane elementy wyposażenia, takie jak m.in. krzesła, stoły, stoliki, biurka, blaty, sofy oraz tapicerowane fotele.

Paged_April (1)900
Krzesła
Paged_Dot_Argo_aranz_detal (1)
Stoły