koło logo

Polska marka z wieloletnim doświadczeniem w branży meblarskiej, słynąca z wysokiej jakości materaców i innych elementów wyposażenia sypialni, której wyroby cieszą się uznaniem nie tylko w kraju, ale także na rynku zagranicznym? To musi być M&K FOAM KOŁO! Doskonale skonstruowane wyroby, po jakie mamy przyjemność sięgać dzięki firmie z Koła, stanowią unikatowe połączenie wiedzy na temat stosowanych materiałów, znajomości potrzeb współczesnych klientów oraz empatii wynikającej z chęci zapewnienia dostępu do jak najwygodniejszych materacy.

Doskonałe wyroby do spania polskiej firmy

W skład oferty M&K FOAM KOŁO wchodzą nie tylko wysokiej jakości materace oraz stelaże z regulacją. Firma dodatkowo zajmuje się produkcją ergonomicznych poduszek do spania, zagłówków na wymiar oraz pokrowców. W portfolio dostępne są również nowoczesne łóżka multisystem, do których osobno można dobrać np. korpusy, zagłówki, panele czy elementy tapicerowane.

Asortyment został stworzony z myślą o klientach, którzy szukają dobrej jakości wyposażenia do sypialni. Materace, stelaże oraz meble tapicerowane stanowią unikatowe połączenie innowacji i doświadczenia. Podstawą działalności firmy M&K FOAM KOŁO jest dbanie o szeroko pojętą kulturę snu. A my z przyjemnością przyczyniamy się do poprawy jakość zasypiania wśród tysiąca klientów zadowolonych z rozwiązań proponowanych przez tę polską firmę.

materac
Materace
stelaż
Stelaże