Narożnik Dianthus 2RC/1,5SW L/P z funkcją spania pojemnikiem na pościel Vero na nóżkach

Narożnik DIANTHUS z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

W układzie : 2RC L/P+1,5SW L/P

Dostępny od ręki w układzie prawym w tkaninie Matt Velvet 99

Dianthus stylowy narożnik, który urzeka swoją wygodą i pięknym designem. Funkcja spania z ukrytym pojemnikiem na pościel gwarantuje wysoką funkcjonalność. Narożnik vero Dianthus jest zaprojektowany z myślą o długotrwałym użytkowaniu, dlatego też użyte materiały są najwyższej jakości. Siedziska na bazie poliuretanowej wysokoelastycznej pianki HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności, zapewniając jednocześnie dłuższą żywotność (sprężystość) siedziska. Zastosowane metalowe nóżki podkreślają unikalny wygląd narożnika. Szerszy wybór wariantów z kolekcji vero Dianthus tj. fotele , sofy oraz elementy modułowe pozwalające na dowolną konfigurację narożników znajdą Państwo w najbliższym sklepie stacjonarnym.  Unikalny i funkcjonalny szezlong w narożniku Dianthus który można bardzo łatwo przekształcić w oparcie.  Ta unikalna funkcjonalność pozwala w łatwy sposób znacząco zwiększyć powierzchnie z oparciem dokładnie wtedy kiedy jest potrzebna.  W narożniku wykonano precyzyjne przeszycia kontrastową nicią w kształcie litery "X" która podkreśla niebanalny design mebla. Metalowe nóżki Narożnik został wyposażony w chromowane nóżki, które nie tylko dodają mu charakteru, ale również umożliwiają bezproblemowe utrzymanie czystości. Narożnik zawdzięcza swój niezwykły charakter dzięki dobrze przemyślanym dodatkom.  

Vero to szerszy wybór wariantów  tj. fotele , sofy oraz elementy modułowe pozwalające na dowolną konfigurację narożników 

Funkcje: moduł z przedłużonym siedziskiem-unikalny funkcjonalny szezlong z ruchomym oparciem, pojemnik na pościel, regulowane 6-stopniowe zagłówki
Kolekcja: Dianthus
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu
Szerokość: 262
Typ: z funkcją spania
Wysokość: 79-95
Głębokość: 175
Funkcje: moduł z przedłużonym siedziskiem-unikalny funkcjonalny szezlong z ruchomym oparciem, pojemnik na pościel, regulowane 6-stopniowe zagłówki
Kolekcja: Dianthus
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu
Szerokość: 262
Typ: z funkcją spania
Wysokość: 79-95
Głębokość: 175
VERO

Zanurz się w świecie wyrafinowanego komfortu z marką Vero - liderem w produkcji ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, którego misją jest kreowanie przestrzeni, gdzie estetyka spotyka się z funkcjonalnością. Wybijający się na tle konkurencji, producent mebli, charakteryzuje się nie tylko włoskim designem, ale i niekwestionowaną jakością oraz innowacyjnością.

Vero celebruje maestrię rzemiosła meblowego, trzymając w rękach latami wypracowane doświadczenie i zachowując najwyższe standardy produkcji. Każdy mebel jest synonimem doskonałości, tworzony z naciskiem na detale oraz z użyciem najlepszych dostępnych materiałów. Bogata gama tkanin i spektrum kolorów umożliwia indywidualną konfigurację mebli, spełniając tym samym wyjątkowe potrzeby i oczekiwania każdego klienta.

 Inspirujące projekty włoskiej projektantki, Concetty Lauriero, przynoszą świeże powiewy innowacyjności i artystycznego zacięcia, sprawiając, że Vero jest nie tylko producentem mebli, ale twórcą trendów w dziedzinie designu wnętrz. Marka nieprzerwanie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku, oferując meble o nowoczesnej, modułowej budowie, które pozwalają na tworzenie spersonalizowanych kombinacji, idealnych dla różnorodnych przestrzeni. 

Kluczowe cechy mebli Vero to:

 Włoski Design: czerpanie inspiracji oraz współpraca z włoskimi designerami, aby dostarczyć estetyczne i ponadczasowe projekty.
Bogactwo Wyboru:
 rozległa paleta barw, materiałów i modułów do wyboru, oferująca szerokie możliwości personalizacji.
Jakość i Rzemiosło:
 niekwestionowany nacisk na jakość wykonania, trwałość i komfort użytkowania.
 
MAESTRIA di SOFÀ: kolekcja, w której harmonia i równowaga formy spotyka się z funkcją, urodą i wygodą, dostarczając niezapomnianego doświadczenia. 

Zaufaj jakości i doświadczeniu, jakie przynosi marka