Stelaże

Na stronie:

Gwarancja dobrze przespanej nocy? Jednym z elementów, który ma bezpośredni wpływ na jakość snu, jest dno łóżka - a dokładniej stelaż, na którym kładziemy materac. Ze swojej strony polecamy rozwiązania, które dzięki swojej elastyczności i jakości mogą w prosty sposób poprawić jakość odpoczynku, a tym samym wpłynąć na lepsze samopoczucie. Wystarczy tylko znaleźć podłoże idealne – w czy chętnie Ci pomożemy!

Proponujemy stelaże firmy M&K FOAM KOŁO znanej wyrobów solidnych, starannie wykonanych i o potwierdzonej jakości. W sprzedaży dostępne są modele pojedyncze oraz podwójne, z regulacją lub bez niej. Wybór odpowiedniego rozwiązania zależy przede wszystkim od indywidualnych potrzeb.

Elastyczny stelaż do łóżka - popraw jakość snu

Dostępne w tej kategorii produkty wykonane zostały ze starannie wyselekcjonowanych listew drewna brzozowego lub bukowego. Dzięki temu podłoże zyskuje większą elastyczność. Jak znaleźć rozwiązanie idealne? To proste. Dno łóżko należy dopasować na postawie wymiarów - wystarczy porównać wielkość materaca z wielkością konstrukcji, aby otrzymać odpowiednie podłoże do spania.

Ze swojej stronie polecamy stelaże łóżka z regulacją. Funkcja ta daje możliwość dopasowania kształtu dna do własnych potrzeb. To dobra opcja także dla osób, które chcą mieć pewność, że nie tylko materac, ale i samo podłoże będzie w stanie odpowiedzieć na przykład na zmianę ułożenia ciała w trakcie snu. Rozwiązanie to gwarantuje dodatkowo właściwą wentylację oraz ułożenie materaca.

Dostawa gratis
Promocja
Stelaż M&K Foam Koło Twinpack
od 299,00
Dostawa gratis
Dostępne od ręki
Promocja
Stelaż M&K Foam Koło Duoflex Kf 80x200
550,00
Dostawa gratis
Stelaż M&K Foam Koło Samuraj De Luxe Pilot
od 1 576,00
Dostawa gratis
Dostępne od ręki
Promocja
Stelaż M&K Foam Koło Twinflex NV 80x200 dostępny od ręki
323,00
Dostawa gratis
Dostępne od ręki
Promocja
Stelaż M&K Foam Koło Flex NV 90x200 dostępny od ręki
276,00
Dostawa gratis
Dostępne od ręki
Promocja
Stelaż M&K Foam Koło Flex NV 160x200 dostępny od ręki
469,00
Dostawa gratis
Dostępne od ręki
Promocja
Stelaż M&K Foam Koło Duoflex NV 100x200
540,00
Meble Wojtyniak
MebloModa
mkfoam KOŁO
Dekort
Szynaka
Mebin
Meble Krysiak
ProDivani
Halex Meble
Unique
Fargotex
ZAKOR
Skalik
Paged
Verikon
Bukowski
Tavolini
VERO
Tuum
Meble Klose
Remorse
Jafra
Znajdź dojazd z:do Malwowa 140 Poznań
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.