Stelaż M&K Foam Koło Twinflex NV 80x200 dostępny od ręki

Stelaż M&K Foam Koło Twinflex NV 80x200 - dostępny od ręki

Wykonanie: z drewna brzozowego 28 listew osadzonych w elastycznych gumowych uchwytach w ramie stelaża  .Regulacja twardości w części środkowej stelaża

Możliwość zakupienia stelaża w wersji z regulacją zagłówka i zanóżka

Budowa: stelaż całościowo wykonany z drewna brzozowego, klejonego warstwowo.  Listwy osadzone w uchwytach na ramie stelaża, wzmocnione pasem dla lepszego rozłożenia ciężaru ciała. Dodatkowa regulacja w części środkowej stelaża.

Dzięki elastycznym listwom stelaż wraz z materacem idealnie dopasowują się do krztałtu i ciężaru ciała.

Rozmiar: 80x200cm

(Stelaż jest na długości o 4 cm krótszy, natomiast na szerokości jest węższy o 1 cm, np. 80 cm x 200 cm=>79 cm x 196 cm)

Stelaż do samodzielnego montażu

Kolekcja: Stelaże
Kolekcja: Stelaże
mkfoam KOŁO

M&K Foam Koło to czołowy producent łóżek i materacy, działający na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Ta renomowana marka jest symbolem innowacyjności, jakości i niezrównanego komfortu.

Oferując szeroki wybór łóżek i materacy, M&K Foam Koło koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Firma specjalizuje się w produkcji materacy piankowych, lateksowych, sprężynowych, jak również hybrydowych, które łączą różne technologie, aby zapewnić optymalne wsparcie dla kręgosłupa i najwyższy poziom komfortu.

Produkty M&K Foam Koło powstają z zastosowaniem najnowszych badań naukowych i technologii. Firma dąży do ciągłego doskonalenia swoich produktów, wdrażając najnowsze wynalazki z dziedziny ergonomii i inżynierii materiałowej.

M&K Foam Koło to nie tylko najwyższa jakość produktów, ale również niezrównana obsługa klienta. Drużyna ekspertów zawsze gotowa jest pomóc klientom w wyborze idealnego materaca lub łóżka, zapewniając profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie zakupu.

Kupując łóżko czy materac od M&K Foam Koło, inwestujesz w zdrowy, komfortowy sen, który przekłada się na poprawę Twojego samopoczucia i jakości życia.


#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie