Opera fotel tapicerowany ekskluzywny z regulowanym zagłówkiem nowoczesny klasyk

Fotel Opera 1N

Fotel Opera 1N to mebel o ujmującej stylistyce, prosty i nowoczesny, a zarazem bardzo elegancki. Dzięki zastosowaniu wygodnego, sześciostopniowego systemu podnoszenia zagłówka oferuje wypoczynek najwyższej klasy. Zastosowanie pianki klejonej warstwowo zdecydowanie podnosi komfort mebla podczas użytkowania.

Funkcja spania: Nie
Funkcje: regulowane 6-stopniowe zagłówki
Kolekcja: opera
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 116
Wysokość: 77
Głębokość: 109
Funkcja spania: Nie
Funkcje: regulowane 6-stopniowe zagłówki
Kolekcja: opera
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 116
Wysokość: 77
Głębokość: 109
ProDivani

ProDivani to marka mebli, która jest synonimem elegancji, indywidualności i najwyższej jakości. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, ProDivani oferuje nowoczesne kształty, atrakcyjne wzornictwo i materiały najwyższej jakości.

Unikalność naszych mebli wynika z indywidualnego podejścia do każdego mebla. Każdy mebel tworzony jest z myślą o 

Jako doświadczony producent, ProDivani daje możliwość zamówienia mebli na wymiar. Właśnie tak, mebel jest dostosowany do Twoich potrzeb, do Twojego domu. Oferujemy meble w dowolnej konfiguracji, a także możliwość zmiany rodzaju wypełnienia.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór materiałów i skór naturalnych, co pozwoli Ci na pełne wyrażenie siebie i dostosowanie mebla do każdego wnętrza. Tworzymy ekskluzywne meble tapicerowane, od foteli, przez sofy, aż po bardzo duże narożniki.

Dla ProDivani najważniejszy jest Twój komfort. Dbamy o to, aby każdy mebel nie tylko pięknie wyglądał, ale również zapewniał najwyższy poziom komfortu. Tworzymy meble, które są nie tylko częścią wnętrza, ale przede wszystkim - częścią Twojego życia.

Fotele

%
Alexa fotel uszak pikowany nowoczesny w stylu angielskim do salonu
Od 1 346,40 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 496,00 zł* (oszczędność 10%)
%