Fotel Amareno 1N2 Vero wysokie nogi do salonu w nowoczesnym stylu

Fotel Amareno 1N2 firmy Vero

Amareno -to wysoko oceniany model, idealny do codziennego użytkowania, który zapewni niebagatelny komfort wszystkim domownikom. Wysoka jakość materiałów oraz funkcjonalność, to cechy charakterystyczne kolekcji. Wygodne siedziska, które zapewniają miękkość i elastyczność w narożniku, za który odpowiada pianka wysokoelastyczna typu HR (High Resiliense Foam), która daje poczucie idealnej miękkości i elastyczności.

Precyzyjne wykończenia i dokładność, coś co wyróżnia markę Vero. Projektanci zadbali o najmniejsze szczegóły. 

Fotel Amareno wzbogacony został o chromowane nóżki, które pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną lecz także nadają lekkości. 

Funkcje: regulowane 6-stopniowe zagłówki
Kolekcja: Amareno
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 105
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna HR
Wysokość: 87-105
Głębokość: 108
Funkcje: regulowane 6-stopniowe zagłówki
Kolekcja: Amareno
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 105
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna HR
Wysokość: 87-105
Głębokość: 108
VERO

Zanurz się w świecie wyrafinowanego komfortu z marką Vero - liderem w produkcji ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, którego misją jest kreowanie przestrzeni, gdzie estetyka spotyka się z funkcjonalnością. Wybijający się na tle konkurencji, producent mebli, charakteryzuje się nie tylko włoskim designem, ale i niekwestionowaną jakością oraz innowacyjnością.

Vero celebruje maestrię rzemiosła meblowego, trzymając w rękach latami wypracowane doświadczenie i zachowując najwyższe standardy produkcji. Każdy mebel jest synonimem doskonałości, tworzony z naciskiem na detale oraz z użyciem najlepszych dostępnych materiałów. Bogata gama tkanin i spektrum kolorów umożliwia indywidualną konfigurację mebli, spełniając tym samym wyjątkowe potrzeby i oczekiwania każdego klienta.

 Inspirujące projekty włoskiej projektantki, Concetty Lauriero, przynoszą świeże powiewy innowacyjności i artystycznego zacięcia, sprawiając, że Vero jest nie tylko producentem mebli, ale twórcą trendów w dziedzinie designu wnętrz. Marka nieprzerwanie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku, oferując meble o nowoczesnej, modułowej budowie, które pozwalają na tworzenie spersonalizowanych kombinacji, idealnych dla różnorodnych przestrzeni. 

Kluczowe cechy mebli Vero to:

 Włoski Design: czerpanie inspiracji oraz współpraca z włoskimi designerami, aby dostarczyć estetyczne i ponadczasowe projekty.
Bogactwo Wyboru:
 rozległa paleta barw, materiałów i modułów do wyboru, oferująca szerokie możliwości personalizacji.
Jakość i Rzemiosło:
 niekwestionowany nacisk na jakość wykonania, trwałość i komfort użytkowania.
 
MAESTRIA di SOFÀ: kolekcja, w której harmonia i równowaga formy spotyka się z funkcją, urodą i wygodą, dostarczając niezapomnianego doświadczenia. 

Zaufaj jakości i doświadczeniu, jakie przynosi marka Vero, i pozwól się poprowadzić przez świat, w którym Twoje meble nie są tylko przedmiotami, ale wyrazem stylu i osobowości. W Vero każdy element jest starannie przemyślany, aby dostarczyć Ci nie tylko mebla, ale również wyjątkowego doświadczenia i satysfakcji z wyboru idealnego designu.

Fotele

%
Alexa fotel uszak pikowany nowoczesny w stylu angielskim do salonu
Od 1 346,40 zł* Najniższa cena z 30 dni 1 496,00 zł* (oszczędność 10%)
%