Ławostoły

Na stronie:

Twoje mieszkanie jest niewielkie i nie wiesz, w jaki sposób zaaranżować je tak, aby goście czuli się jak u siebie? Świetnym rozwiązaniem w małym salonie okaże się ławostół. Jak sama nazwa wskazuje, jest to połączenie ławy, która po rozłożeniu zamienia się w szeroki stół, przy którym może zasiąść nawet kilka osób. To świetne opcja dla kogoś, kto ceni praktyczne rozwiązania, a jednocześnie chce, aby mieszkanie tętniło życiem!

Meble, które znajdziesz w ofercie, są nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe. Zresztą, możesz przekonać się o tym sam, przeglądając nasze propozycje. Ławostoły dostępne są w przeróżnych odsłonach - zarówno klasycznych, jak i znacznie bardziej nowoczesnych. Wykonane zostały z litego drewna oraz naturalnej okleiny, co czyni je dodatkowo odpornymi na uszkodzenia. Ławostoły to meble, które można dostosować do swoich potrzeb - rozłożyć lub regulować wysokość. Jeśli więc szukasz wyposażenia do niewielkiego salonu lub kuchni połączonej z jadalnią, to mamy rozwiązanie idealne!

Meble Wojtyniak
MebloModa
mkfoam KOŁO
Dekort
Szynaka
Mebin
Meble Krysiak
ProDivani
Halex Meble
Unique
Fargotex
ZAKOR
Skalik
Paged
Verikon
Bukowski
Tavolini
VERO
Tuum
Meble Klose
Remorse
Jafra
Znajdź dojazd z:do Malwowa 140 Poznań
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.