Diuna Ławostół III D pneumatyczny Mebin

Ławostół III D pneumatyczny - Kolekcja Diuna firmy Mebin


Kolekcja Diuna to nowoczesne i eleganckie meble do salonu i jadalni.
Kolekcja w połączeniu litego drewna i okleiny naturalnej w kolorze czeresni amerykańskiej, dostarczy na pewno estetycznych wrażeń.
Diuna posiada rozbudowaną ofertę brył , gdzie w przeszklonych modelach zastosowano dekoracyjne oświetlenie LED z włącznikiem dotykowym, a drzwi, jak i szuflady szafek, witryn czy komód zostały wyposażone w  system otwierania push to open

Kolekcja Diuna to meble wyjątkowe, które nadają wnętrzu wyjątkowy klimat.

Wykonanie:
Front: lite drewno 
Korpus: okleina naturalna 
lakier odporny na wysokie temperatury

Wybarwienie:

venge + lakierowana czarna wstawka( w opcji)

Wymiary:
szerokość: 80 cm 
wysokość: 59-77 cm 
głębokość: 130-218 cm
• funkcja rozsuwania blatu
• pneumatyczny podnośnik blatu


MebloModa
ul. Malwowa 140
60-185 Poznań - Skórzewo
tel. 534 000 444
mail: info@meblomoda.pl

Kolekcja: Diuna
Materiał: Okleina Naturalna
Stan produktu: Mebel do samodzielnego montażu
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 80
Wysokość: 59
Głębokość: 130
Kolekcja: Diuna
Materiał: Okleina Naturalna
Stan produktu: Mebel do samodzielnego montażu
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 80
Wysokość: 59
Głębokość: 130
Mebin

Mebin to polskie przedsiębiorstwo działające na rynku od 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji ekskluzywnych mebli do domu oraz biura. W ofercie znajdziemy elementy wyposażenia przeznaczone do aranżacji salonu, jadalni, sypialni oraz gabinetu. Do ich wykonania wykorzystuje się cenne surowce naturalne – lite drewno, okleiny oraz ekologiczne lakiery wodne stosowane dla zachowania trwałości i estetyki mebli. Wyroby firmy są cenione nie tylko w Polsce, ale także za granicą, przede wszystkim na rynkach Europy Południowej i Wschodniej.

Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku Mebin zdobywa liczne nagrody w branży meblarskiej. Rokrocznie wyróżniana jest m.in. za wysoką jakość wykonania, nowatorskie podejście do produkcji, oryginalne wzornictwo oraz ergonomię proponowanych rozwiązań.

Ekskluzywne meble drewniane

Mebin podąża za nowoczesnymi trendami branżowymi, proponując klientom stoły, witryny, półki, komody, szafy, barki, ławy, krzesła, pufy czy stoliki nocne, które stanowią ciekawe połączenie nowoczesności i klasyki. Szczególnie pod tym względem prezentują się autorskie kolekcje mebli przeznaczone do urządzenia salonów, jadalni, sypialni oraz gabinetów. Z jednej strony stanowią wyraźne nawiązanie do tradycji, o czym świadczą takie elementy, jak zaokrąglone fronty, finezyjne krzywizny, masywne bryły czy powtarzalność linii. Z drugiej stanowią unikatową odpowiedź na potrzeby klientów szukających nowoczesnych, ergonomicznych i unikatowych elementów wyposażenia.

Perfekcyjne wykonane meble do domu i biura

Ze swojej strony proponujemy szeroki wybór nowoczesnych mebli do domu oraz biura z najchętniej wybieranych kolekcji Mebin, takich jak Afrodyta, Rossano, Diuna, Sempre, Maganda, Verano, Corino, Moka, Pik, Pireus, Gintaro oraz Viva. Propozycje te przypadną do gustu klientom, którzy szukają solidnych rozwiązań w korzystnej cenie. O wysokiej jakości, ergonomii, oryginalności form oraz świetnej znajomości trendów marki Mebin warto przekonać się, robiąc zakupy w naszym sklepie!

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie