VASCO III stół dębowy 160x90 rozkładany do 240 Paged

VASCO III stół dębowy 160x90 cm po rozłożeniu 240 Firmy Paged

Nowoczesny i praktyczny stół domowy, wykonany z drewna dębowego. Po rozłożeniu, można przy nim komfortowo posadzić nawet do 10 osób. Blat Vasco, wykonany z klejonki dębowej, posiada charakterystyczne zaokrąglone podcięcie, co nadaje mu wyrafinowanego, eleganckiego wyglądu. Dzięki zastosowaniu prowadnicy asynchronicznej wysokiej jakości, rozkładanie i składanie stołu jest bardzo łatwe. Nie ma potrzeby wykorzystania większej siły lub narzędzi. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość przechowywania wkładki przedłużającej bezpośrednio pod blatem stołu – to oszczędza miejsce w mieszkaniu i zapobiega zgubieniu.

Wykonanie

  • Blat: drewniany wykonany z klejonki dębowej
  • Nogi: drewno lite dębowe

Wymiary:

  • Wysokość: 76 cm
  • Szerokość: 160 cm
  • Głębokość: 90 cm
  • Ilość wkładek: 2 szt
  • Szerokość po rozłożeniu: 240cm

Mebel do samodzielnego montażu

 
Kolekcja: Stoły
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 160
Szerokość po rozłożeniu: 240
Wykonanie: Lite Drewno
Wysokość: 76
Głębokość: 90
Kolekcja: Stoły
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 160
Szerokość po rozłożeniu: 240
Wykonanie: Lite Drewno
Wysokość: 76
Głębokość: 90
Paged

Paged to uznany producent mebli z wieloletnią tradycją, który łączy w sobie doskonałość rzemieślniczą z nowoczesnym designem. Firma ta jest znana na całym świecie z produkcji wysokiej jakości mebli, które są nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Paged zdobywa uznanie zarówno wśród indywidualnych klientów, jak i profesjonalistów z branży wnętrzarskiej.

Korzystając z najlepszych dostępnych materiałów i ściśle monitorując każdy etap produkcji, Paged gwarantuje, że każdy produkt opuszczający ich zakład jest symbolem trwałości i doskonałości. Inspirując się zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi trendami w projektowaniu wnętrz, firma stale innowuje i dostosowuje swoją ofertę do zmieniających się potrzeb rynku.

Wyróżniając się bogatym dziedzictwem i pasją do tworzenia, Paged to nie tylko producent mebli, ale także ambasador polskiego rzemiosła na arenie międzynarodowej. Ich produkty to połączenie tradycji i innowacji, które bez wątpienia wzbogacą każdą przestrzeń.

Produkty polecane

%
Krzesło Vasco Paged stelaż Dębowy Krzesło Vasco Paged stelaż Dębowy
Krzesło Vasco Paged stelaż Dębowy
815,15 zł* Najniższa cena z 30 dni 959,00 zł* (oszczędność 15%)
%
Stół rozkładany Meble Dębowe Szynaka Velvet Typ 40 160 cm x 90 Stół rozkładany Meble Dębowe Szynaka Velvet Typ 40 160 cm x 90
Dostawa Gratis
Stół rozkładany Meble Dębowe Szynaka Velvet Typ 40 160 cm x 90
2 877,30 zł* Najniższa cena z 30 dni 3 197,00 zł* (oszczędność 10%)

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie