Sofa Cloud 3N nierozkładana ProDivani z poduszkami głęboka wygodna na wymiar

Sofa Cloud 3N

Do wyboru głębokość mebla:

*94cm

*99cm

*104cm

Sofy są ulubionym meblem wybieranym, jako element wypoczynkowy do salonu. Dzieje się tak, ponieważ oprócz wielu oczywistych funkcji, jakie pełni, czyli optymalnej wygody podczas wypoczynku i dużej powierzchni do siedzenia jest też wyznacznikiem stref – szczególnie w dużych pomieszczeniach. Takim meblem może być ekskluzywna sofa Cloud. Ten komfortowy mebel charakteryzuje się ciekawym, nowoczesnym, jednocześnie uniwersalnym projektem wpasowując się we wnętrza w wielu stylach. Proste kształty, tradycyjne poduchy służące jako oparcie i delikatne, proste nóżki tworzą ciekawy, minimalistyczny mebel. Ekskluzywna sofa Cloud jest bardzo wygodna, dzięki użyciu sprężyny kieszeniowej w siedziskach, słynącej z doskonałej jakości, odporności i odpowiedniej miękkości. Dodatkowo w oparciu wykorzystano puch silikonowy, a komfortowe siedziska możesz dostosować podczas zamówienia, wybierając pośród trzech wersji głębokości tę, którą lubisz i potrzebujesz. Głębokie siedzisko i innowacyjne wypełnienie to gwarancja przyjemnego relaksu po dniu pracy.

Sofa Cloud to bardzo wygodny, miękki mebel do dużego salonu. Jej miękkie siedzisko to pewność, że Ty i Twoi goście spędzicie długie i niezapomniane wspólne godziny w maksymalnej wygodzie. Model można zamawiać w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin oraz skór naturalnych. Polecamy również tkaniny z plamoodpornym  systemem Aqua Clean, przyjazne w użytkowaniu i czyszczeniu. 

Funkcja spania: Nie
Funkcje: w zestawie poduszki lędźwiowe
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 210
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna
Wysokość: 83
Głębokość: 104
Funkcja spania: Nie
Funkcje: w zestawie poduszki lędźwiowe
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 210
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna
Wysokość: 83
Głębokość: 104
ProDivani

ProDivani to marka mebli, która jest synonimem elegancji, indywidualności i najwyższej jakości. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, ProDivani oferuje nowoczesne kształty, atrakcyjne wzornictwo i materiały najwyższej jakości.

Unikalność naszych mebli wynika z indywidualnego podejścia do każdego mebla. Każdy mebel tworzony jest z myślą o 

Jako doświadczony producent, ProDivani daje możliwość zamówienia mebli na wymiar. Właśnie tak, mebel jest dostosowany do Twoich potrzeb, do Twojego domu. Oferujemy meble w dowolnej konfiguracji, a także możliwość zmiany rodzaju wypełnienia.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór materiałów i skór naturalnych, co pozwoli Ci na pełne wyrażenie siebie i dostosowanie mebla do każdego wnętrza. Tworzymy ekskluzywne meble tapicerowane, od foteli, przez sofy, aż po bardzo duże narożniki.

Dla ProDivani najważniejszy jest Twój komfort. Dbamy o to, aby każdy mebel nie tylko pięknie wyglądał, ale również zapewniał najwyższy poziom komfortu. Tworzymy meble, które są nie tylko częścią wnętrza, ale przede wszystkim - częścią Twojego życia.

Narożniki

NEGOCJUJ CENĘ!
%