Sensi Plus kanapa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel

Kanapa Sensi Plus rozkładana z pojemnikiem na pościel 

 Kolekcja Sensi to nowoczesne i funkcjonalne meble, z którymi stworzysz oazę wypoczynku dla całej rodziny. Mebel posiada bardzo wygodne siedzisko oraz oparcie. W oparciu zastosowano ruchome poduszki. Komfortowe szerokie siedziska w których zastosowano faliste kieszeniowe oraz piankę wysokoelastyczną oraz miękkie poduchy oparciowe wypełnione puchem silikonowym to rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno podczas przyjmowania gości jak i wypoczynku przed telewizorem. Sprężyny faliste są zastosowane na całej powierzchni spania oraz na całym siedzisku.
      Prosty, geometryczny kształt w połączeniu z dowolnie wybraną tkaniną obiciową czy skórą naturalną z pewnością doda walorów estetycznych każdemu wnętrzu. A dzięki szerokiej gamie układów oraz możliwości modyfikacji mebla pod wymiar, z łatwością dopasujesz mebel do salonu, pokoju gościnnego czy innego pomieszczenia.
       Sensi zachwyca nie tylko dbałością wykonania, ale przyciąga również swoją funkcjonalnością. Po rozłożeniu prezentuje szeroką i wygodną powierzchnię spania, a także duży i funkcjonalny pojemnik. 
Nowoczesny design, solidna drewniana konstrukcja uniesiona na ozdobnych nóżkach, funkcjonalność wpisują ten mebel na szczycie listy najchętniej kupowanych mebli.
       Jesteśmy producentem mebli od 1982 roku i w dbałości o naszych klientów dokładamy wszelkich starań aby produkowane przez nas meble spełniały normy technologiczne i estetyczne, dlatego kupując meble w naszej firmie mają Państwo pewność, że posłużą one na lata... 


 MEBEL BEZPOŚREDNIO OD PRODUCENTA !!! 

Wszystkie bryły z tej kolekcji wraz z wymiarami
Podane wymiary +/-3-4 cm 
Funkcja spania: Tak
Funkcja spania TYP: automat DL
Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: Sensi
Powierzchnia spania długość: 190
Powierzchnia spania szerokość: 145
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 215
Wypełnienie oparć: puch silikonowy
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna
Wysokość: 90
Głębokość: 95
Funkcja spania: Tak
Funkcja spania TYP: automat DL
Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: Sensi
Powierzchnia spania długość: 190
Powierzchnia spania szerokość: 145
Styl: Nowoczesny