Półka wisząca długa Meble Dębowe Szynaka Mosaic Typ 35

Półka wisząca długa  typ 35 Meble Dębowe z kolekcji Mosaic firmy Szynaka Meble

Kolekcja Mosaic to niezwykłe połączenie drewna z metalowymi elementami, które wpisuje się w najnowsze trendy, a precyzyjne wykonanie każdego elementu jest gwarancją trwałości i niezawodności. Połączenie drewna i szkła dodatkowo podkreśla lekkość i niezwykły design kolekcji  Czarne wstawki jeszcze bardziej podkreślają piękno drewna. Mosaic to kolekcja dla osób poszukujących połączenia nowoczesnego, niepowtarzalnego stylu. 

Cechy charakterystyczne:

  • lekka ,prosta, nowoczesna forma brył
  • uchwyty metalowe w kolorze czarnym
  • szkło bezbarwne, hartowane
  • przyjemna, ciepła kolorystyka
  • meble polecane do urządzenia tradycyjnych oraz nowoczesnych wnętrz
  • oświetlenie opcjonalne


Kolorystyka:

  • dąb miodowy
  • wstawki w kolorze czarny mat 


Wykonanie:

  • Front - materiał: Lite drewno szczotkowane
Kolekcja: Mosaic
Materiał: Lite Drewno
Stan produktu: Mebel do samodzielnego montażu
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 170
Wysokość: 28
Głębokość: 25
Kolekcja: Mosaic
Materiał: Lite Drewno
Stan produktu: Mebel do samodzielnego montażu
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 170
Wysokość: 28
Głębokość: 25
Szynaka

Jednym z kluczowych aspektów, które wyróżniają Szynaka Meble, jest niezrównana jakość produktów. Wszystkie meble są wykonane z doskonałych materiałów, takich jak dąb, sosna i MDF, które są starannie wybierane i przetwarzane, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość na lata.

Szynaka Meble oferuje szeroki asortyment produktów, począwszy od szafek nocnych, przez stoły, krzesła, szafy, aż po kompleksowe zestawy do sypialni. Każdy z tych produktów jest dostępny w różnych stylach i wzorach, od klasycznych po nowoczesne, aby sprostać różnorodnym gustom i preferencjom klientów.

Firma Szynaka jest również doceniana za ekologiczne podejście do produkcji. Wszystkie meble są produkowane z surowców pochodzących z legalnych źródeł, a procesy produkcji są zoptymalizowane pod kątem zmniejszenia wpływu na środowisko.

Szynaka Meble to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie eleganckie i funkcjonalne wnętrza. Firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla domu, łącząc w sobie tradycję rzemiosła meblarskiego z najnowszymi trendami w designie wnętrz.

W skrócie, Szynaka Meble to gwarancja trwałości, jakości, stylu i komfortu. Jeśli szukasz mebli, które przetrwają próbę czasu, Szynaka Meble jest marką, na którą możesz liczyć. Dzięki swojej niezrównanej jakości, różnorodności produktów i usług oraz zaangażowaniu w ochronę środowiska, Szynaka Meble zdecydowanie zasługuje na rozważenie podczas kolejnego zakupu mebli.

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie