Półka Rtv 1DS Corino Mebin

Kolekcja CORINO firmy Mebin

Kolekcja Corino to połączenie prostoty i funkcjonalności. Wieloelementowość programu w skład, którego wchodzą: witryny, komody, regały stoliki Rtv dają Państwu nieograniczone możliwości aranżacji. Kolekcja ze względu na prostą linie wzorniczą w połączeniu z piękem  naturalnego drewna dębowego pozwoli na urządzenie ze smakiem nowoczesnego salonu i jadalni. Szeroka oferta, w której odnajdziemy szafki, witryny i komody, stoły, stoliki kawowe, panele Rtv, barki sprawi, że każdy, nawet najbardziej wymagający skomponuje wyjątkowy zestaw. Meble wystepują w 2 wariantach kolorystycznych: dąb naturalny oraz orzech. Kolekcja jest trwała i elegancka, a zarazem ekologiczna dzięki zastosowanym lakierom wodnym. Kolekcja Corino to modne i nowoczesne meble w eleganckim wykonaniu.


Wykonanie:
front: lite drewno dębowe/szkło Antisol
korpus: okleina naturalna
system otwierania: push to open

Wybarwienia do wyboru:
dąb naturalny
orzech

Salon MebloModa
ul. Malwowa 140
60-185 Poznań - Skórzewo
tel/fax 61 894 66 06
tel. 534 000 444
mail: info@meblomoda.pl

Kolekcja: Corino
Liczba drzwi: 1
Materiał: Okleina Naturalna, Szkło
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 120
Wysokość: 17
Głębokość: 38
Kolekcja: Corino
Liczba drzwi: 1
Materiał: Okleina Naturalna, Szkło
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 120
Wysokość: 17
Głębokość: 38
Mebin

Mebin to polskie przedsiębiorstwo działające na rynku od 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji ekskluzywnych mebli do domu oraz biura. W ofercie znajdziemy elementy wyposażenia przeznaczone do aranżacji salonu, jadalni, sypialni oraz gabinetu. Do ich wykonania wykorzystuje się cenne surowce naturalne – lite drewno, okleiny oraz ekologiczne lakiery wodne stosowane dla zachowania trwałości i estetyki mebli. Wyroby firmy są cenione nie tylko w Polsce, ale także za granicą, przede wszystkim na rynkach Europy Południowej i Wschodniej.

Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku Mebin zdobywa liczne nagrody w branży meblarskiej. Rokrocznie wyróżniana jest m.in. za wysoką jakość wykonania, nowatorskie podejście do produkcji, oryginalne wzornictwo oraz ergonomię proponowanych rozwiązań.

Ekskluzywne meble drewniane

Mebin podąża za nowoczesnymi trendami branżowymi, proponując klientom stoły, witryny, półki, komody, szafy, barki, ławy, krzesła, pufy czy stoliki nocne, które stanowią ciekawe połączenie nowoczesności i klasyki. Szczególnie pod tym względem prezentują się autorskie kolekcje mebli przeznaczone do urządzenia salonów, jadalni, sypialni oraz gabinetów. Z jednej strony stanowią wyraźne nawiązanie do tradycji, o czym świadczą takie elementy, jak zaokrąglone fronty, finezyjne krzywizny, masywne bryły czy powtarzalność linii. Z drugiej stanowią unikatową odpowiedź na potrzeby klientów szukających nowoczesnych, ergonomicznych i unikatowych elementów wyposażenia.

Perfekcyjne wykonane meble do domu i biura

Ze swojej strony proponujemy szeroki wybór nowoczesnych mebli do domu oraz biura z najchętniej wybieranych kolekcji Mebin, takich jak Afrodyta, Rossano, Diuna, Sempre, Maganda, Verano, Corino, Moka, Pik, Pireus, Gintaro oraz Viva. Propozycje te przypadną do gustu klientom, którzy szukają solidnych rozwiązań w korzystnej cenie. O wysokiej jakości, ergonomii, oryginalności form oraz świetnej znajomości trendów marki Mebin warto przekonać się, robiąc zakupy w naszym sklepie!

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie