Narożnik nierozkładany modułowy Cloud nowoczesny na nóżkach z poduszkami

Narożnik Cloud 

MO162L+MO150+RO+MO239P

Nasz duży modułowy narożnik Cloud to bardzo  wygodny mebel, który zapewnia maksymalny komfort. W siedzisku zastosowane zostały sprężyny woreczkowe i pianka wysoko elastyczna, co zapewnia idealne dopasowanie do Twojego ciała. Poduchy oparciowe wypełnione są puchem silikonowym, aby zapewnić Ci jeszcze większy komfort. Narożnik ma wygodne, wysokie nogi, pod którymi może swobodnie przejechać robot sprzątający.
Ten narożnik to połączenie luksusu i wygody. Wygodne siedzisko, miękkie poduchy i wsparcie dla ciała - to wszystko sprawia, że chcesz się zrelaksować i odpocząć. Narożnik Cloud to bardzo wygodny, miękki mebel do dużego salonu. Jego miękkie siedzisko to pewność, że Ty i Twoi goście spędzicie długie i niezapomniane wspólne godziny w maksymalnej wygodzie. Model można zamawiać w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin oraz skór naturalnych. Polecamy również tkaniny z plamoodpornym z systemem Aqua Clean, przyjazne w użytkowaniu i czyszczeniu. 
Kupuj nasz duży modułowy narożnik Cloud i ciesz się luksusem i wygodą każdego dnia! Zrób to teraz i ciesz się komfortem! 

Narożnik Cloud w układzie: 

Moduł 162L+Moduł 150+RO+Moduł 239P

Do wyboru głębokość mebla:

*94cm

*99cm

*104cm

Narożniki są coraz popularniejszym meblem wybieranym, jako element wypoczynkowy do salonu. Dzieje się tak, ponieważ oprócz wielu oczywistych funkcji, jakie pełni, czyli optymalnej wygody podczas wypoczynku i dużej powierzchni do siedzenia jest też wyznacznikiem stref – szczególnie w dużych pomieszczeniach. Takim meblem może być ekskluzywny narożnik Cloud. Ten komfortowy mebel charakteryzuje się ciekawym, nowoczesnym, jednocześnie uniwersalnym projektem wpasowując się we wnętrza w wielu stylach. Proste kształty, tradycyjne poduchy służące jako oparcie i delikatne, proste nóżki tworzą ciekawy, minimalistyczny mebel. Ekskluzywny narożnik Cloud jest bardzo wygodny, dzięki użyciu sprężyny kieszeniowej w siedziskach, słynącej z doskonałej jakości, odporności i odpowiedniej miękkości. Dodatkowo w oparciu wykorzystano puch silikonowy, a komfortowe siedziska możesz dostosować podczas zamówienia, wybierając pośród trzech wersji głębokości tę, którą lubisz i potrzebujesz. Głębokie siedzisko i innowacyjne wypełnienie to gwarancja przyjemnego relaksu po dniu pracy. Narożnik Cloud to bardzo wygodny, miękki mebel do dużego salonu. Jego miękkie siedzisko to pewność, że Ty i Twoi goście spędzicie długie i niezapomniane wspólne godziny w maksymalnej wygodzie. Model można zamawiać w szerokiej gamie kolorystycznej tkanin oraz skór naturalnych. Polecamy również tkaniny z plamoodpornym z systemem Aqua Clean, przyjazne w użytkowaniu i czyszczeniu. 


Funkcja spania: Nie
Funkcje: w zestawie poduszki lędźwiowe
Styl: Klasyczny, Nowoczesny
Szerokość: 418
Typ: z poduchami
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna
Wysokość: 84
Głębokość: 346
Funkcja spania: Nie
Funkcje: w zestawie poduszki lędźwiowe
Styl: Klasyczny, Nowoczesny
Szerokość: 418
Typ: z poduchami
Wypełnienie siedzisk: sprężyny + pianka wysokoelastyczna
Wysokość: 84
Głębokość: 346
ProDivani

ProDivani to marka mebli, która jest synonimem elegancji, indywidualności i najwyższej jakości. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, ProDivani oferuje nowoczesne kształty, atrakcyjne wzornictwo i materiały najwyższej jakości.

Unikalność naszych mebli wynika z indywidualnego podejścia do każdego mebla. Każdy mebel tworzony jest z myślą o 

Jako doświadczony producent, ProDivani daje możliwość zamówienia mebli na wymiar. Właśnie tak, mebel jest dostosowany do Twoich potrzeb, do Twojego domu. Oferujemy meble w dowolnej konfiguracji, a także możliwość zmiany rodzaju wypełnienia.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór materiałów i skór naturalnych, co pozwoli Ci na pełne wyrażenie siebie i dostosowanie mebla do każdego wnętrza. Tworzymy ekskluzywne meble tapicerowane, od foteli, przez sofy, aż po bardzo duże narożniki.

Dla ProDivani najważniejszy jest Twój komfort. Dbamy o to, aby każdy mebel nie tylko pięknie wyglądał, ale również zapewniał najwyższy poziom komfortu. Tworzymy meble, które są nie tylko częścią wnętrza, ale przede wszystkim - częścią Twojego życia.

Narożniki

NEGOCJUJ CENĘ!
%
Dostawa Gratis
Legato Narożnik 3F-TE-1,5-MP-1,5RF funkcja spania stelaż włoski z materacem
Od 12 982,05 zł* Najniższa cena z 30 dni 15 273,00 zł* (oszczędność 15%)
%
Bella W narożnik w stylu Glamour z funkcją spania i pojemnikiem od ręki
Warianty 2 998,80 zł*
Od 5 468,40 zł* Najniższa cena z 30 dni 6 076,00 zł* (oszczędność 10%)
%
Blueberry M nowoczesny narożnik rozkładany z pojemnikiem głęboki wygodny
Warianty 5 175,90 zł*
Od 6 729,30 zł* Najniższa cena z 30 dni 7 477,00 zł* (oszczędność 10%)
%