Materac Kieszeniowy Venus Multi Pocket H3 80x200 pokrowiec aloe vera MKFOAM KOŁO PROMOCJA

Materac kieszeniowy Venus Multi Pocket H3 80x200 pokrowiec aloe vera

W naszym salonie na ul. Malwowej 140 w Poznaniu mogą Państwo przetestować ten materac osobiście. Przy zakupie w sklepie stacjonarnym zapewniamy atrakcyjne rabaty na wszystkie produkty MK&FOAM KOŁO.

Materace kieszonkowe są dużo bardziej elastyczne od tradycyjnych i lepiej dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała. To konstrukcja sprężyn w kształcie walca umocowanych w pojedynczych, tkaninowych kieszeniach. Każda z nich pracuje niezależnie dzięki czemu doskonale amortyzuje i współpracuje z odpoczywającym ciałem. Przede wszystkim chodzi o to, aby zapewnić wygodę i komfort, perfekcyjnie dopasowując się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i siły nacisku. Są idealne do spania we dwoje, bezgłośna praca sprężyn nie zakłóca relaksującego snu. Stanowią idealnie podparcie pod kręgosłup, zatem wspomagają również rehabilitację w schorzeniach ortopedycznych. Materace kieszeniowe są bardzo dobre i wygodne, polecane dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę wypoczynku. Doskonała regeneracja podczas snu jest możliwa, kiedy śpisz spokojnie. 

Wkład: ze sprężyn woreczkowych 1000S z wysokogatunkowego drutu, obłożony obustronnie siatką tapicerską oraz 30 mm warstwą lateksu.
Materac występuje w dwóch twardościach H2 lub H3. W wersji H2 zastosowano sprężynę o twardości H2 (wersja bardziej miękka), w wersji H3 – sprężynę o twardości H3. Wersja H2 przeznaczona dla osób o wadze poniżej 80 kg, wersja H3 –to bardziej twardy i wygodny materac dla osób o wadze powyżej 80 kg.
Ponadto materac dostępny również ze sprężyną siedmiopolową.

Dostępne Wymiary:80x200, 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200 oraz inne wymiary na życzenie klienta, także ponad 2 metry


Kolekcja: Materace
Pokrowiec: w zestawie
Typ: kieszeniowy
Wysokość: 21
Kolekcja: Materace
Pokrowiec: w zestawie
Typ: kieszeniowy
Wysokość: 21
mkfoam KOŁO

M&K Foam Koło to czołowy producent łóżek i materacy, działający na polskim rynku od kilkudziesięciu lat. Ta renomowana marka jest symbolem innowacyjności, jakości i niezrównanego komfortu.

Oferując szeroki wybór łóżek i materacy, M&K Foam Koło koncentruje się na dostarczaniu rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb swoich klientów. Firma specjalizuje się w produkcji materacy piankowych, lateksowych, sprężynowych, jak również hybrydowych, które łączą różne technologie, aby zapewnić optymalne wsparcie dla kręgosłupa i najwyższy poziom komfortu.

Produkty M&K Foam Koło powstają z zastosowaniem najnowszych badań naukowych i technologii. Firma dąży do ciągłego doskonalenia swoich produktów, wdrażając najnowsze wynalazki z dziedziny ergonomii i inżynierii materiałowej.

M&K Foam Koło to nie tylko najwyższa jakość produktów, ale również niezrównana obsługa klienta. Drużyna ekspertów zawsze gotowa jest pomóc klientom w wyborze idealnego materaca lub łóżka, zapewniając profesjonalne doradztwo i pomoc na każdym etapie zakupu.

Kupując łóżko czy materac od M&K Foam Koło, inwestujesz w zdrowy, komfortowy sen, który przekłada się na poprawę Twojego samopoczucia i jakości życia.


#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie