Komoda 2D2S Chantal CHA.817.03 Krysiak

Komoda 2D2S z kolekcji Chantal

Kolekcja Chantal to w pełni nowoczesne meble oddające urok i charakter naturalnego drewna,które pozwala stworzyć ciepłe,oryginalne wnętrza. Precyzyjne wykonanie, idealnie dobrane detale takie jak aluminiowe ramki,które komponują się z metalowymi uchwytami czy dodatkowe oświetlenie Led wewnątrz mebli-to wszystko sprawia,że kolekcja Chantal tworzy ponadczasowy wystrój wnętrz.

Wykonanie:
Fronty: lite drewno dębowe
Korpus: naturalna okleina dziki dąb oraz folia meblowa
uchwyty: metalowe
oświetlenie Led(dodatkowa opcja)

Wymiary:
szerokość: 132 cm
głębokość: 41 cm
wysokość:  79 cm

Wybarwienie:
olej naturalny 03

W przypadku mebli wykonanych z naturalnego surowca w połączeniu z okleiną naturalną, zróżnicowania w odcieniu, drobne spękania na sękach , sęki,małe rysy,przerosty i naturalna nierówność są uwarunkowane naturalnie i nie są wadami jakościowymi przez co nie podlegają reklamacji. Te odchylenia w barwie i strukturze są znakami oryginalności materiałów i stanowią szczególny urok Państwa mebli.


Front: Lite drewno
Kolekcja: Chantal
Korpus: okleina naturalna
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 132
Wysokość: 79
Głębokość: 41
Front: Lite drewno
Kolekcja: Chantal
Korpus: okleina naturalna
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Nowoczesny
Szerokość: 132
Wysokość: 79
Głębokość: 41
Meble Krysiak

Krysiak Meble to renomowany producent mebli z wieloletnim doświadczeniem na polskim i międzynarodowym rynku. Charakteryzują się one nie tylko wysoką jakością i funkcjonalnością, ale także elegancją i unikalnym stylem.

Specjalizując się w produkcji mebli do salonu, sypialni, jadalni i biura, Krysiak Meble oferuje różnorodność wzorów i stylów - od klasycznych, poprzez nowoczesne, aż do tych bardziej wyszukanych. Ich produkty łączą w sobie tradycyjne techniki rzemieślnicze z nowoczesnym designem, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dbałość o szczegóły i perfekcję wykonania widoczna jest w każdym produkcie. Materiały używane przez Krysiak Meble, takie jak wysokiej jakości drewno, są starannie wybierane, aby zapewnić trwałość i wytrzymałość mebli. Firma z dumą podkreśla, że wszystkie ich meble są produkowane w Polsce, co gwarantuje ich solidność i niezawodność.

Krysiak Meble to nie tylko producent mebli, ale także firma, która w swojej działalności kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, dbając o środowisko naturalne. Dlatego do produkcji swoich produktów wykorzystuje surowce pochodzące z odpowiedzialnych źródeł.

Podsumowując, Krysiak Meble to marka, która gwarantuje niezrównaną jakość, niepowtarzalny design i trwałość swoich produktów. To idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie elegancję, funkcjonalność i wyjątkowy styl.

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie