Fiore typ 06- łóżko 160x200 z pojemnikiem H42 Vero tk. Monolith 85

Fiore typ 06 - łóżko pod materac 160 cm z pojemnikiem Vero-Monolith 85

S160S H42

Tkanina MONOLITH pokryta jest specjalną warstwą ochronną, tworząca hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów. Zapobiega to natychmiastowemu absorbowaniu wody przez tkaninę, sprawiając że ciecz skrapla się na powierzchni materiału. Dzięki temu mamy czas na to, aby przy użyciu miękkiej ściereczki bądź ręcznika papierowego, delikatnie odsączyć rozlaną ciecz.

Vero Fiore typ 06 - łóżko pod materac 160 cm, z pojemnikiem, ramą i stelażem wzbogacone zostało o niezwykle praktyczny zagłówek dający wiele możliwości. Oparcie stanowią bowiem dwie miękkie poduchy z regulacją wysokości, które zostały oprzedzielone praktycznym chowanym boksem. Wewnątrz schowk aznjada Państwo takie udogodnienia jaku: dwa miejsca na kubki, indukcyjne ładowanie telefono´w, gniazdo zasilaja?ce 230V oraz dwa gniazda USB, a także praktyczna lampka LED – wszystko w zasięgu ręki.

Fiore 06 jest znakomitym wyborem przy aranżacji nowoczesnej sypialni, zgodnie z najnowszymi trendami na łóżka tapicerowane. Charakterystycznym elementem mebla są eleganckie pikowania na powierzchni zagłówka. Pod całą powierzchnią łóżka zamontowano praktyczny pojemnik na pościel. Innowacyjny stelaż (listwy sprężynujące) oraz siłowniki gazowe ( NIE ZWYKŁE SPRĘŻYNY!!!) pozwalają na otwarcie schowka bez użycia siły. Efektowne wezgłowie sprawia, że łóżko nabiera klasy. Sprawdzi się także jako oparcie podczas odpoczynku w pozycji siedzącej i półsiedzącej - obite w całości wysokiej jakości materiałów, pikowane wezgłowie oraz szycia wykonane z największą starannością zdobią i podkreślają wyrazisty charakter łóżka.

Oferta cenowa nie dotyczy materaca.

Łóżko pod materac 160 cm, z pojemnikiem, ramą i stelażem - SIŁOWNIKI GAZOWE!!

  • funkcje dodatkowe: schowek, uchwyty na kubek, ładowarka indukcyjna, gniazdo 230 V, 2 x USB, lampka LED,

Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: Fiore
Powierzchnia spania długość: 200
Powierzchnia spania szerokość: 160
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu, Mebel do samodzielnego montażu
Szerokość: 178
Wysokość: 118
Głębokość: 256
Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: Fiore
Powierzchnia spania długość: 200
Powierzchnia spania szerokość: 160
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu, Mebel do samodzielnego montażu
Szerokość: 178
Wysokość: 118
Głębokość: 256
VERO

Zanurz się w świecie wyrafinowanego komfortu z marką Vero - liderem w produkcji ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, którego misją jest kreowanie przestrzeni, gdzie estetyka spotyka się z funkcjonalnością. Wybijający się na tle konkurencji, producent mebli, charakteryzuje się nie tylko włoskim designem, ale i niekwestionowaną jakością oraz innowacyjnością.

Vero celebruje maestrię rzemiosła meblowego, trzymając w rękach latami wypracowane doświadczenie i zachowując najwyższe standardy produkcji. Każdy mebel jest synonimem doskonałości, tworzony z naciskiem na detale oraz z użyciem najlepszych dostępnych materiałów. Bogata gama tkanin i spektrum kolorów umożliwia indywidualną konfigurację mebli, spełniając tym samym wyjątkowe potrzeby i oczekiwania każdego klienta.

 Inspirujące projekty włoskiej projektantki, Concetty Lauriero, przynoszą świeże powiewy innowacyjności i artystycznego zacięcia, sprawiając, że Vero jest nie tylko producentem mebli, ale twórcą trendów w dziedzinie designu wnętrz. Marka nieprzerwanie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku, oferując meble o nowoczesnej, modułowej budowie, które pozwalają na tworzenie spersonalizowanych kombinacji, idealnych dla różnorodnych przestrzeni. 

Kluczowe cechy mebli Vero to:

 Włoski Design: czerpanie inspiracji oraz współpraca z włoskimi designerami, aby dostarczyć estetyczne i ponadczasowe projekty.
Bogactwo Wyboru:
 rozległa paleta barw, materiałów i modułów do wyboru, oferująca szerokie możliwości personalizacji.
Jakość i Rzemiosło:
 niekwestionowany nacisk na jakość wykonania, trwałość i komfort użytkowania.
 
MAESTRIA di SOFÀ: kolekcja, w której harmonia i równowaga formy spotyka się z funkcją, urodą i wygodą, dostarczając niezapomnianego doświadczenia. 

Zaufaj jakości i doświadczeniu, jakie przynosi marka Vero, i pozwól się poprowadzić przez świat, w którym Twoje meble nie są tylko przedmiotami, ale wyrazem stylu i osobowości. W Vero każdy element jest starannie przemyślany, aby dostarczyć Ci nie tylko mebla, ale również wyjątkowego doświadczenia i satysfakcji z wyboru idealnego designu.

Produkty polecane

%
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (szarym)140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74 Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (szarym)140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74
Dostawa Gratis
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (szarym)140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74
4 499,10 zł* Najniższa cena z 30 dni 4 999,00 zł* (oszczędność 10%)
poprzednio 5 249,00 zł*
%
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (szarym) 160x200 Meble Dębowe Szynaka Velvet Ty Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (szarym) 160x200 Meble Dębowe Szynaka Velvet Ty
Dostawa Gratis
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (szarym) 160x200 Meble Dębowe Szynaka Velvet Ty
4 028,40 zł* Najniższa cena z 30 dni 4 476,00 zł* (oszczędność 10%)
%
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (beżowym) 140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74 Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (beżowym) 140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74
Dostawa Gratis
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (beżowym) 140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74
4 499,10 zł* Najniższa cena z 30 dni 4 999,00 zł* (oszczędność 10%)

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie