Fiore typ 03 H42- łóżko 160 cm z pojemnikiem Vero PROMOCJA Monolith 85

Fiore typ 03 H42 (wysokość skrzyni 42cm)- łóżko pod materac 160 cm, z pojemnikiem Vero 

S160S H42

 

Vero łóżo Fiore typ 03 - łóżko pod materac 160 cm, z pojemnikiem, ramą i stelażem. Łóżko tapicerowane vero Fiore typ 03 jest znakomitym wyborem przy aranżacji nowoczesnej sypialni, zgodnie z najnowszymi trendami na łóżka tapicerowane. Charakterystycznym elementem mebla są eleganckie pikowania na powierzchni zagłówka. Powierzchnia spania dzięki elastycznej strukturze jest wygodna i sprężysta.

Pod całą powierzchnią łóżka zamontowano praktyczny pojemnik na pościel. Innowacyjny stelaż (listwy sprężynujące) oraz siłowniki gazowe ( NIE ZWYKŁE SPRĘŻYNY!!!) pozwalają na otwarcie schowka bez użycia siły. Efektowne przeszycia oryginalne wezgłowie sprawia, że łóżko nabiera klasy. Sprawdzi się także jako oparcie podczas odpoczynku w pozycji siedzącej i półsiedzącej - obite w całości wysokiej jakości materiałów, pikowane wezgłowie oraz szycia wykonane z największą starannością zdobią i podkreślają wyrazisty charakter łóżka.

Oferta cenowa nie dotyczy materaca. 

Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: vero łóżka
Powierzchnia spania długość: 200
Powierzchnia spania szerokość: 160
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu, Mebel do samodzielnego montażu
Stelaż: w zestawie
Szerokość: 176
Wysokość: 100
Głębokość: 220
Funkcje: pojemnik na pościel
Kolekcja: vero łóżka
Powierzchnia spania długość: 200
Powierzchnia spania szerokość: 160
Stan produktu: Elementy do złożenia - nawet osoba bez doświadczenia złoży mebel bez problemu, Mebel do samodzielnego montażu
Stelaż: w zestawie
Szerokość: 176
Wysokość: 100
Głębokość: 220
VERO

Zanurz się w świecie wyrafinowanego komfortu z marką Vero - liderem w produkcji ekskluzywnych mebli wypoczynkowych, którego misją jest kreowanie przestrzeni, gdzie estetyka spotyka się z funkcjonalnością. Wybijający się na tle konkurencji, producent mebli, charakteryzuje się nie tylko włoskim designem, ale i niekwestionowaną jakością oraz innowacyjnością.

Vero celebruje maestrię rzemiosła meblowego, trzymając w rękach latami wypracowane doświadczenie i zachowując najwyższe standardy produkcji. Każdy mebel jest synonimem doskonałości, tworzony z naciskiem na detale oraz z użyciem najlepszych dostępnych materiałów. Bogata gama tkanin i spektrum kolorów umożliwia indywidualną konfigurację mebli, spełniając tym samym wyjątkowe potrzeby i oczekiwania każdego klienta.

 Inspirujące projekty włoskiej projektantki, Concetty Lauriero, przynoszą świeże powiewy innowacyjności i artystycznego zacięcia, sprawiając, że Vero jest nie tylko producentem mebli, ale twórcą trendów w dziedzinie designu wnętrz. Marka nieprzerwanie dostosowuje się do zmieniających się potrzeb rynku, oferując meble o nowoczesnej, modułowej budowie, które pozwalają na tworzenie spersonalizowanych kombinacji, idealnych dla różnorodnych przestrzeni. 

Kluczowe cechy mebli Vero to:

 Włoski Design: czerpanie inspiracji oraz współpraca z włoskimi designerami, aby dostarczyć estetyczne i ponadczasowe projekty.
Bogactwo Wyboru:
 rozległa paleta barw, materiałów i modułów do wyboru, oferująca szerokie możliwości personalizacji.
Jakość i Rzemiosło:
 niekwestionowany nacisk na jakość wykonania, trwałość i komfort użytkowania.
 
MAESTRIA di SOFÀ: kolekcja, w której harmonia i równowaga formy spotyka się z funkcją, urodą i wygodą, dostarczając niezapomnianego doświadczenia. 

Zaufaj jakości i doświadczeniu, jakie przynosi marka Vero, i pozwól się poprowadzić przez świat, w którym Twoje meble nie są tylko przedmiotami, ale wyrazem stylu i osobowości. W Vero każdy element jest starannie przemyślany, aby dostarczyć Ci nie tylko mebla, ale również wyjątkowego doświadczenia i satysfakcji z wyboru idealnego designu.

Produkty polecane

%
Fiore typ 03- łóżko pod materac 140,160,180, z pojemnikiem H42, H34 Vero
Od 2 332,50 zł* Najniższa cena z 30 dni 2 869,00 zł* (oszczędność 19%)
%
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (latte) 160x200 Meble Dębowe Szynaka Velvet Typ Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (latte) 160x200 Meble Dębowe Szynaka Velvet Typ
Dostawa Gratis
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (latte) 160x200 Meble Dębowe Szynaka Velvet Typ
4 028,40 zł* Najniższa cena z 30 dni 4 476,00 zł* (oszczędność 10%)
poprzednio 4 700,00 zł*
%
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (beżowym) 140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74 Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (beżowym) 140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74
Dostawa Gratis
Łóżko z wezgłowiem tapicerowanym (beżowym) 140x200 dąb Szynaka Velvet Typ74
4 499,10 zł* Najniższa cena z 30 dni 4 999,00 zł* (oszczędność 10%)

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie