Zegar Pojedynczy PIK Mebin

Zegar Pojedynczy PIK firmy Mebin

Opis Kolekcji 

Kolekcja Pik to wyjątkowe meble do salonu, jadalni i sypialni w stylu industrialnym. Wszystkie meble z kolekcji posiadają fronty z litego drewna oraz korpusy w okleinie naturalnej. Loftowy styl kolekcji dodatkowo podkreślają metalowe nogi oraz uchwyty. Wybarwienia w kolorach: kasztan i dąb naturalny lager doskonale  wpasują się do wystroju nowoczesnego wnętrza, a wyraźna struktura dębowych elementów nadaje meblom z kolekcji Pik niepowtarzalnego charakteru. System cichego domykania drzwiczek oraz podświetlenie LED, oprócz zwiększenia wygody i komfortu użytkowania, podkreśli różnież industrialnycharakter kolekcji.

Opis produktu:
Pojedynczy zegar z Kolekcji Pik będzie idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego, industrialnego wnętrza.
Wykonany z dbałością o szczegóły sprawi, że oprócz swojej funkcjonalności, zachwyci także wyglądem.

Wykonanie:

• okleina naturalna 
• zegar kwarcowy

Kolekcja: Pik
Materiał: Okleina Naturalna
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Loft
Szerokość: 44
Wysokość: 38
Głębokość: 4
Kolekcja: Pik
Materiał: Okleina Naturalna
Stan produktu: Mebel zmontowany
Styl: Loft
Szerokość: 44
Wysokość: 38
Głębokość: 4
Mebin

Mebin to polskie przedsiębiorstwo działające na rynku od 30 lat, wyspecjalizowane w produkcji ekskluzywnych mebli do domu oraz biura. W ofercie znajdziemy elementy wyposażenia przeznaczone do aranżacji salonu, jadalni, sypialni oraz gabinetu. Do ich wykonania wykorzystuje się cenne surowce naturalne – lite drewno, okleiny oraz ekologiczne lakiery wodne stosowane dla zachowania trwałości i estetyki mebli. Wyroby firmy są cenione nie tylko w Polsce, ale także za granicą, przede wszystkim na rynkach Europy Południowej i Wschodniej.

Mimo stosunkowo krótkiej obecności na rynku Mebin zdobywa liczne nagrody w branży meblarskiej. Rokrocznie wyróżniana jest m.in. za wysoką jakość wykonania, nowatorskie podejście do produkcji, oryginalne wzornictwo oraz ergonomię proponowanych rozwiązań.

Ekskluzywne meble drewniane

Mebin podąża za nowoczesnymi trendami branżowymi, proponując klientom stoły, witryny, półki, komody, szafy, barki, ławy, krzesła, pufy czy stoliki nocne, które stanowią ciekawe połączenie nowoczesności i klasyki. Szczególnie pod tym względem prezentują się autorskie kolekcje mebli przeznaczone do urządzenia salonów, jadalni, sypialni oraz gabinetów. Z jednej strony stanowią wyraźne nawiązanie do tradycji, o czym świadczą takie elementy, jak zaokrąglone fronty, finezyjne krzywizny, masywne bryły czy powtarzalność linii. Z drugiej stanowią unikatową odpowiedź na potrzeby klientów szukających nowoczesnych, ergonomicznych i unikatowych elementów wyposażenia.

Perfekcyjne wykonane meble do domu i biura

Ze swojej strony proponujemy szeroki wybór nowoczesnych mebli do domu oraz biura z najchętniej wybieranych kolekcji Mebin, takich jak Afrodyta, Rossano, Diuna, Sempre, Maganda, Verano, Corino, Moka, Pik, Pireus, Gintaro oraz Viva. Propozycje te przypadną do gustu klientom, którzy szukają solidnych rozwiązań w korzystnej cenie. O wysokiej jakości, ergonomii, oryginalności form oraz świetnej znajomości trendów marki Mebin warto przekonać się, robiąc zakupy w naszym sklepie!

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie