Sofa z funkcją relaks ProDivani Boston 3N MM wygodna wysuwany podnóżek

Sofa Boston 3N MM z podwójną funkcją relaks

Kolekcja Boston ceniona przez klientów dzięki swej wygodzie, uczuciu miękkości i idealnego dopasowania ciała. Nowoczesny i elegancki mebel, którego siedzisko zostało wykonane na sprężynach woreczkowych, zapewnia nam komfort siedzenia najwyższej klasy, a wysokie i prawidłowo wyprofilowane oparcie, wykonane na puchu silikonowym daje nam idealne podparcie ciała i niesamowity komfort.  Dzięki zastosowaniu manualnej funkcji relax w sofie i fotelach pozyskujemy bardzo komfortowy mebel pozwalający na przyjęcie bardzo wygodnej pozycji z siedzącej na leżącą. Funkcja relax dla osób lubiących i ceniących funkcjonalność i wygodę.

Funkcja spania: Nie
Funkcje: funkcja relaks manualna
Styl: Klasyczny
Szerokość: 216
Wypełnienie oparć: puch silikonowy
Wypełnienie siedzisk: sprężyny woreczkowe
Wysokość: 96
Głębokość: 90
Funkcja spania: Nie
Funkcje: funkcja relaks manualna
Styl: Klasyczny
Szerokość: 216
Wypełnienie oparć: puch silikonowy
Wypełnienie siedzisk: sprężyny woreczkowe
Wysokość: 96
Głębokość: 90
ProDivani

ProDivani to marka mebli, która jest synonimem elegancji, indywidualności i najwyższej jakości. Stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, ProDivani oferuje nowoczesne kształty, atrakcyjne wzornictwo i materiały najwyższej jakości.

Unikalność naszych mebli wynika z indywidualnego podejścia do każdego mebla. Każdy mebel tworzony jest z myślą o 

Jako doświadczony producent, ProDivani daje możliwość zamówienia mebli na wymiar. Właśnie tak, mebel jest dostosowany do Twoich potrzeb, do Twojego domu. Oferujemy meble w dowolnej konfiguracji, a także możliwość zmiany rodzaju wypełnienia.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór materiałów i skór naturalnych, co pozwoli Ci na pełne wyrażenie siebie i dostosowanie mebla do każdego wnętrza. Tworzymy ekskluzywne meble tapicerowane, od foteli, przez sofy, aż po bardzo duże narożniki.

Dla ProDivani najważniejszy jest Twój komfort. Dbamy o to, aby każdy mebel nie tylko pięknie wyglądał, ale również zapewniał najwyższy poziom komfortu. Tworzymy meble, które są nie tylko częścią wnętrza, ale przede wszystkim - częścią Twojego życia.

Kanapy i sofy

NEGOCJUJ CENĘ!
%
Dostawa Gratis
Legato sofa 3F funkcja spania stelaż włoski z materacem
Od 4 956,35 zł* Najniższa cena z 30 dni 5 831,00 zł* (oszczędność 15%)
NEGOCJUJ CENĘ!
%