Zakupy na raty

"W ramach opcji Zakupy na raty istnieje możliwość wnioskowania o kredyt ratalny udzielany przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (RRSO 20,99%).

 

Kredyt dostępny od 100 zł do 40 000 zł na okres od 4 do 36 miesięcy. Dostępność kredytu zależy od analizy zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank.

RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania wyliczona na dzień 15.06.2023 r. dla reprezentatywnego przykładu kredytu ratalnego z kosztem udzielanego przez BNP Paribas Bank Polska S.A. (Bank) w sklepie meblomoda.pl i wynosi 20,99%. Całkowita kwota kredytu (bez

kredytowanych kosztów): 2999,64 zł, całkowita kwota do zapłaty: 3323,64 zł, oprocentowanie stałe w skali roku: 0%, całkowity koszt kredytu: 324 zł (w tym: prowizja: 324 zł, odsetki: 0 zł), 12 równych miesięcznych rat w wysokości 276,97 zł. MEBLOMODA SPÓŁKA Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA współpracuje z Bankiem i jest umocowany do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych związanych z zawieraniem umów o kredyt ratalny. Szczegółowe informację na www.meblomoda.pl."


 

Meble Wojtyniak
MebloModa
mkfoam KOŁO
Dekort
Szynaka
Mebin
Meble Krysiak
ProDivani
Halex Meble
Unique
Fargotex
ZAKOR
Skalik
Paged
Verikon
Bukowski
Tavolini
VERO
Tuum
Meble Klose
Remorse
Jafra
Znajdź dojazd z:do Malwowa 140 Poznań
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.