Fotele biurowe

Na stronie:

Całe dni spędzasz przy biurku? Odbierasz telefony, odpisujesz na maile, tworzysz projekty, prezentacje lub rozliczenia? A może jeszcze się uczysz lub doskonalisz swoje umiejętności w e-sporcie? Bez względu na to, czym się zajmujesz, przyda się solidne wsparcie. I to dosłownie! Mamy tu na myśli ergonomiczny fotel biurowy, dzięki któremu zapomnisz o dyskomforcie wywołanym wielogodzinnym przesiadywaniem przed komputerem. Proponujemy wybór całego mnóstwa ciekawych rozwiązań do biura lub domu.

Ergonomiczne fotele biurowe w Meblomoda

Właściwe ułożenie ciała podczas pracy przy komputerze to podstawa. Nie zapominaj o tym, szczególnie jeśli większą część dnia spędzasz w pozycji siedzącej. W przeciwnym razie twój kręgosłup upomni się o uwagę. Zrobi to za kilka lat lub jutro – co do tego nie ma pewności. Oczywiste jest jednak, to że wszelkim schorzeniom wynikającym z pracy w pozycji siedzącej można zapobiec m.in. poprzez dopasowanie odpowiedniego krzesła biurowego.

Który model okaże się tym idealnym? To zależy od wielu czynników, na przykład charakteru wykonywanej pracy, wymiarów blatu, wystroju wnętrza, możliwości finansowych, a przede wszystkim indywidualnych potrzeb. Dla jednych doskonałym wyborem okaże się tapicerowane krzesło obrotowe o oryginalnym kształcie i z odchylanym oparciem. Dla innych – ergonomiczny fotel gracza, z wyprofilowanym siedziskiem i płynną regulacją wysokości siedziska. W naszej ofercie nie brakuje również propozycji stworzonych z myślą o wnętrzach biurowych: to eleganckie fotele z podnośnikiem gazowym, regulowanymi podłokietnikami czy mechanizmem samoważącym. Wszystko po to, aby dopasować krzesło do indywidualnych potrzeb każdego z nas.

Fotel obrotowy – wsparcie w efektywnej pracy

Wybór idealnego modelu nie jest sprawą prostą. Zachęcamy do zakupów, które uwzględnią wszystkie wymienione wcześniej czynniki, takie jak charakter pracy czy indywidualnych oczekiwań. Przy każdym fotelu można znaleźć szczegółowy opis produktu. Pomoże to w znalezieniu egzemplarza, który znakomicie sprawdzi się podczas wykonywania codziennych obowiązków przy komputerze.

Dostawa gratis
Fotel biurowy APOLLO W-909
1 399,00
Dostawa gratis
Fotel biurowy VELO W-899Y
1 769,00
Dostawa gratis
Fotel biurowy WAU 2 SIATKA W-709
2 249,00
Dostawa gratis
Polecany
Ronin ergonomiczny fotel biurowy siatka
2 899,00
Meble Wojtyniak
MebloModa
mkfoam KOŁO
Dekort
Szynaka
Mebin
Meble Krysiak
ProDivani
Halex Meble
Unique
Fargotex
ZAKOR
Skalik
Paged
Verikon
Bukowski
Tavolini
VERO
Tuum
Meble Klose
Remorse
Jafra
Znajdź dojazd z:do Malwowa 140 Poznań
close
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.