Sorano narożnik rozkładany z dwoma pojemnikami na pościel Meblomak

Sorano narożnik rozkładany z dwoma pojemnikami na pościel Meblomak

Układ narożnika :  2,5PL-N-2,5R-OTPP

Narożnik  Sorano, który cechuje się prostym i nowoczesnym kształtem stworzony został dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfot użytkowania. Sorano to połączenie estetyki i funkcjonalności. Profilowane oparcie dodatkowo wyposażone w system regulowanych zagłówków zapewnia idealne podparcie, a idealną miękkość zapewnia wypełnienie siedzisk pianką wysokoelastyczną typu HR. Konstrukcja oparta na chromowanych nóżkach, dzięki czemu mebel wygląda lekko.

Sorano posiada funkcję spania typu delfin, dzięki czemu rozkłada się błyskawicznie i bardzo prosto. Ponad to, model ten wyposażony został w dwa pojemniki na pościel, dzięki czemu zyskują Państwo dodatkowe miejsce na przechowywanie. Nowoczesny i praktyczny, z pewnością stanie się idealną oazą wypoczynku dla całej rodziny.

Wymiary:

szerokość:362cm

wysokość: 87-110cm

głębokość: 287/ 168cm

Powierzchnia spania:

286x122cm

Funkcje:

  • regulowane zagłówki
  • funkcja spania - materac przeznaczony do codziennego spania
     

Mebel wykonywany jest na zamówienie. 

 Elementy kolekcji Sorano:


vigo

Funkcja spania: Tak
Kolekcja: Sorano
Styl: Loft
Szerokość: 362
Głębokość: 287
Funkcja spania: Tak
Kolekcja: Sorano
Styl: Loft
Szerokość: 362
Głębokość: 287
Meblomak
    Meblomak to polski producent mebli wypoczynkowych, działający na rynku od ponad dwudziestu lat. Firma zdobyła uznania i silną pozycję w branży dzięki swojemu unikalnemu podejściu do produkcji mebli, opartemu na pięciu fundamentalnych zasadach, znanych jako 5 x E: Estetyka, Ekologia, Elastyczność, Ergonomia i Ekonomia.        Firma słynie z elastyczności oferty, pozwalając na dopasowanie mebli do indywidualnych potrzeb klienta. Produkty Meblomak są projektowane z uwzględnieniem ergonomii i antropometrii, co zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania.            Ponadto, dzięki efektywnej optymalizacji kosztów i automatyzacji produkcji, firma oferuje swoje produkty w konkurencyjnych cenach, nie obniżając przy tym ich jakości. To zobowiązanie do doskonałości na każdym etapie – od projektowania, przez produkcję, aż po finalny produkt – sprawia, że Meblomak jest cenioną i rozpoznawalną marką na rynku mebli wypoczynkowych.

Produkty polecane

%
Dostosuj i kup
Narożnik Milton nierozkładany modułowy na wysokich nogach nowoczesny do salonu
Warianty 806,40 zł*
Od 8 454,60 zł* Najniższa cena z 30 dni 9 394,00 zł* (oszczędność 10%)

#InstaInspiracje

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie

Zobacz na Instagramie